www.zbodyfit.com
XX. Victoria Natural Cup Elite Tour
7.10.2023 - (Šaľa - Slovensko) / SANK

Počet súťažiacich - 96,
Počet kategórií spolu - 24


Súťažná kategória
Umiestnenie / Meno a priezvisko
Klubová príslušnosť
Photo
Fitness deti 5-8 rokov
1
Dohnálková Lucie
  - TS Graceful (CZ)
2
Tamara Stašová
  - ŠK Naturálka (SK)
3
Emma Bokšová
  - TS Graceful (CZ)
4
Ester Tomanová
  - TS Graceful (CZ)
5
Jankovičová Viola
  - TS Graceful (CZ)
Fitness deti 10-12 rokov
1
Ruth Benešová
  - TS Graceful (CZ)
2
Justýna Waldhansová
  - TS Graceful (CZ)
3
Alexandra Gorbatenková
  - ŠK Victoria (SK)
Fitness deti 12-14 rokov
1
Nikola Kerhartová
  - KOBRA Bruntál (CZ)
2
Nela Bernhauerová
  - Fitness Ave Přerov (CZ)
3
Marie Plhalová
  - Fitness Ave Přerov (CZ)
4
Kristýna Suchánková
  - Fitness Ave Přerov (CZ)
5
Anna Cecilie Vodičková
  - KOBRA Bruntál (CZ)
Fitness deti 14-16 rokov
1
Tamara Běhalová
  - Fitness Ave Přerov (CZ)
2
Natalie Hájková
  - KOBRA Bruntál (CZ)
3
Lucie Černotíková
  - Fitness Ave Přerov (CZ)
Fitness deti - Duo
1
Nikola Kerhartová
  - KOBRA Bruntál (CZ)
1
Natalie Hájková
  - KOBRA Bruntál (CZ)
2
Lucie Černotíková
  - Fitness Ave Přerov (CZ)
2
Marie Plhalová
  - Fitness Ave Přerov (CZ)
Ženy Fitness Figura - Open
1
Aneta Gyuríková
  - Šaľa (SK)
2
Anett Fehéri
  - Királyszentistvàn (HU)
Ženy Wellness - Open
1
Mária Molnárová
  - Synergym (SK)
Ženy Šport Model - Open
1
Klaudia Dancs
  - Abaújszántó (HU)
2
Enikő Molnár-Köröskényi
  - Budapest (HU)
3
Martina Čochráčová
  - Sereď (SK)
4
Anett Fehéri
  - Királyszentistvàn (HU)
5
Kinga Babicova
  - Slovensko (SK)
Ženy Šport Model nad 35 rokov
1
Petra Manyiova
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
2
Lenka Kissova
  - THE Gym (SK)
3
Martina Čochráčová
  - Sereď (SK)
4
Anett Fehéri
  - Királyszentistvàn (HU)
Ženy Fitness Bikini Dorast do 18 rokov
1
Adriána Koreňová
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
2
Sára Anabela Šoučíková
  - ŠK Naturálka (SK)
3
Janka Juríková
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
Ženy Fitness Bikini Junior do 23 rokov
1
Réka Pónya
  - Synergym (SK)
2
Adriána Koreňová
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
3
Sára Anabela Šoučíková
  - ŠK Naturálka (SK)
Ženy Bikini Mamas
1
Michaela Kopanická
  - Synergym (SK)
2
Kinga Babicova
  - Slovensko (SK)
Ženy Fitness Bikini do 164cm
1
Réka Pónya
  - Synergym (SK)
2
Veronika Tonková Bullová
  - Alekšince (SK)
3
Adriána Koreňová
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
4
Sára Anabela Šoučíková
  - ŠK Naturálka (SK)
5
Pistlova Miroslava
  - Bratislava - Petržalka (SK)
6
Brigita Tóthová
  - ŠK Arena Relax Team (SK)
Ženy Fitness Bikini nad 164cm
  - Nitrianske Pravno (SK)
2
Nikoleta Rak Wenhardtova
  - TJ Sokol Bratislava I,Vinohrady (SK)
3
Enikő Molnár-Köröskényi
  - Budapest (HU)
4
Paulína Brinichová
  - Nitra (SK)
5
Michaela Kopanická
  - Synergym (SK)
6
Radka Radová
  - Levice (SK)
7
Kinga Babicova
  - Slovensko (SK)
Muži Telesne postihnutý
1
Andrej Farkaš
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
2
Čupka Michal
  - ŠK Victoria (SK)
Mr. Physique Junior do 23 rokov
1
Erik Köböl
  - Petrovce (HU)
Mr. Physique - Open
1
Tibor Kollár
  - Tápiószőlős (HU)
2
Mesároš Kristián
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
3
Erik Köböl
  - Petrovce (HU)
4
Attila Tóth
  - Bábolna (HU)
Attila Tóth photo 
5
Ray Scholtens
  - Groningen (NL)
Ray Scholtens photo 
6
Michal Michalík
  - Bratislava (SK)
7
Patrik Maďar
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
Muži Classic Physique - Open
1
Martin Plešmíd
  - Považská Bystrica (SK)
2
Felix Holzmann
  - Attnang-Puchheim (AT)
3
Róbert Herák
  - Lopašov (SK)
4
Ladislav Baják
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
5
Denis Murcin
(SK)
Muži Athletik - Open
1
Stephan Zschoche
  - Dresden (DE)
2
Felix Holzmann
  - Attnang-Puchheim (AT)
4
Ladislav Baják
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
Muži Naturálna kulturistika Dorast 15-18 rokov
1
Michal Šulek
  - Sporta Fitness Club (SK)
2
Matúš Erban
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
3
Jozef Jenča
  - Slovensko (SK)
  - Levice (SK)
Muži Naturálna kulturistika Junior do 23 rokov
1
Michal Šulek
  - Sporta Fitness Club (SK)
2
Levente Nyakas
  - Keszthely (HU)
3
Matúš Erban
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
4
Peter Dubec
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
5
Matúš Turzo
  - Podhorany - Mechenice (SK)
6
Matúš Bezák
  - Sporta Fitness Club (SK)
7
Martin Kovalčík
  - Beňuš (SK)
8
Martin Brezina
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
Muži Naturálna kulturistika Masters
1
Miroslav Poláček
  - ŠK Victoria (SK)
  - ŠK Arena Relax Team (SK)
3
Branislav Bezák
  - Sporta Fitness Club (SK)
Muži Naturálna kulturistika do 175cm
1
Balázs Varga
  - Várvölgy (HU)
2
Miroslav Poláček
  - ŠK Victoria (SK)
3
Levente Nyakas
  - Keszthely (HU)
4
Branislav Bezák
  - Sporta Fitness Club (SK)
5
Matúš Turzo
  - Podhorany - Mechenice (SK)
Muži Naturálna kulturistika nad 175cm
  - THE Gym (SK)
2
Michal Šulek
  - Sporta Fitness Club (SK)
3
Jakub Ondrejka
  - Sporta Fitness Club (SK)
4
Marek Dadák
  - Neded (SK)
5
Stephan Zschoche
  - Dresden (DE)
/ facebook
počet pozretí: 3508


komentár: 0
Všetky príspevky

  Ďalšie súťaže konajúce sa v tejto lokalite,...