www.zbodyfit.com
PowerFit Natural Cup
25.5.2019 - (Bratislava - Slovensko) / SANK

Počet súťažiacich - 157,
Počet kategórií spolu - 32


Súťažná kategória
Umiestnenie / Meno a priezvisko
Klubová príslušnosť
Photo
Kulturistika Teen 15-18 rokov
1
Róbert Burian
  - ŠK PowerFit Bratislava
2
Arian Norouzi
  - Nitra
3
Samuel Tartaľ
  - Kojatice - Šarišské Lužianky
Kulturistika Junior do 23 rokov, do 176cm
1
Alex Lukáč
  - Nitra
Alex Lukáč photo 
2
Roman Bízik
  - ŠK Naturálka
3
David Vlček
  - Bratislava
4
Dominik Novotný
  - Považská Bystrica
5
Lukáš Vrábel
  - ŠK Naturálka
6
David Matúš
  - Chrabrany
Kulturistika Junior do 23 rokov, nad 176cm
1
Tomáš Mikuš
  - Tangra
2
Roman Drienik
  - Fitklub Lednické Rovne - FitArena LR
3
Róbert Burian
  - ŠK PowerFit Bratislava
4
Marko Karol Guldan
  - Ivanka pri Dunaji
Telesne postihnutý
1
Filip Donée
  - Rajhrad
Naturálna kulturistika nad 40 rokov
1
Štefan Kanich
  - Sport Fit Pezinok
2
Maximilián Mistrík
  - Podbrezová
3
Kyselica Martin
  - ŠHM Fitnesscentrum Malacky
4
Dušan Diószegi
  - ŠK Arena Relax Team
Naturálna kulturistika nad 50 rokov
  - KNK HIT Banská Bystrica
2
Berthold Jens
  - Neukirchen/Erz.
3
Radek Málek
  - Brno
4
Branislav Bezák
  - Chynorany
5
Levente Szoke
  - Kráľovsky Chlmec
6
Igor Horváth
  - BRIELA natural šport klub
Naturálna kulturistika nad 60 rokov
1
Peter Petkeš
  - BRIELA natural šport klub
Fitness deti 5-8 rokov
1
Justýna Waldhansová
  - TS Graceful
2
Alexandra Gorbatenková
  - ŠK Victoria
Fitness deti 8-10 rokov
1
Eliška Valčíková
  - TS Graceful
2
Zara Tkáčová
  - ŠK Victoria
3
Terezie Teichlová
  - TS Graceful
4
Natalie Hájková
  - KOBRA Bruntál
5
Amálie Kremlová
  - TS Graceful
6
Aneta Nováková
  - KOBRA Bruntál
7
Charlotte Šteinigerová
  - Bruntál
Fitness deti 10-12 rokov
1
Sára Slezáková
  - ŠK Victoria
2
Matylda Kalkusová
  - Kyjov
3
Klára Vokálová
  - Bruntál
4
Daniela Kořínková
  - KOBRA Bruntál
5
Berenika Svačinková
  - KOBRA Bruntál
6
Bára Bokůvková
  - KOBRA Bruntál
Fitness Figure do 165cm
1
Alexandra Golhová
  - WPcomp - bodybuilding
2
Michaela Stojková
  - Vištuk
3
Martina Filová
  - Považská Bystrica
4
Kata Orvos
  - Vác
5
Katarína Šarmírová
  - WPcomp - bodybuilding
Fitness Figure nad 165cm
1
Dagmar Liptáková
  - Bardejov
2
Sandra Schelivsky
  - Brunn am Gebirge
3
Mária Levická
  - Nitra
4
Claudia Trimmel
  - LionFit/Happy Fit F10
Fitness Figure nad 35 rokov
1
Dagmar Liptáková
  - Bardejov
2
Sandra Schelivsky
  - Brunn am Gebirge
3
Mária Levická
  - Nitra
4
Martina Filová
  - Považská Bystrica
5
Claudia Trimmel
  - LionFit/Happy Fit F10
6
Danica Prepelicová
  - Lučenec
Fitness Figure - Absolútna výťazka
AV
Dagmar Liptáková
  - Bardejov
Classic Physique
1
Marek Štefanička
  - ŠK PowerFit Bratislava
2
Daniel Nemec
  - Malacky
3
Kristóf Nagy
  - Nyírpazony
4
Marek Pavkov
  - BRIELA natural šport klub
5
Michal Lacko
  - ŠK PowerFit Bratislava
6
Adam Rašovský
  - Brno
7
Ondřej Mohyla
  - Brno
Šport model do 163cm
1
Zuzana Chmelovicsová
  - ŠK Arena Relax Team
2
Kitti Babošová
  - WPcomp - bodybuilding
Kitti Babošová photo 
3
Eva Jenisová
  - Nitra
4
Veronika Kocianova
  - Skalica
5
Alexandra Adamcova
  - Fitklub Lednické Rovne - FitArena LR
Šport model nad 163cm
1
Dana Vizárová
  - WPcomp - bodybuilding
2
Alexandra Hutarová
  - WPcomp - bodybuilding
3
Monika Ferkovičová
  - POWER Gym Zlaté Moravce
4
Monika Horáčková
  - Adamov
Šport model nad 35 rokov
1
Dana Vizárová
  - WPcomp - bodybuilding
2
Hajnalka Baloghová
  - ŠK Arena Relax Team
3
Soňa Stránska
  - WPcomp - bodybuilding
4
Erika Kankova
  - Rohožník
5
Jaroslava Hritzová
  - WPcomp - bodybuilding
Šport model - absolútna víťazka
AV
Zuzana Chmelovicsová
  - ŠK Arena Relax Team
Fitness Bikini - Novice
1
Radoslava Kornajová
  - Brno
2
Katarína Kompasová
  - POWER Gym Zlaté Moravce
3
Luisa Lipovská
  - Ivanka pri Dunaji
4
Renáta Zamastilová
  - WPcomp - bodybuilding
5
Boglárka Lőkös
  - Miskolc
6
Simona Andrásyová
  - Sereď
7
Nikol Laciková
  - ŠK PowerFit Bratislava
8
Bianka Máris
  - ŠK PowerFit Bratislava
Fitness Bikini Junior do 23 rokov, do 164cm
1
Silvia Řeháková
  - WPcomp - bodybuilding
Silvia Řeháková photo 
2
Marianna Mikušová
  - WPcomp - bodybuilding
3
Zoé Várnay
  - Szentendre
4
Simona Andrásyová
  - Sereď
5
Vanesa Smolková
  - Drietoma
6
Timea Barta
  - PowerHuni Team
Fitness Bikini Junior do 23 rokov, nad 164cm
1
Nikola Šalíková
  - WPcomp - bodybuilding
2
Veronika Rebryová
  - WPcomp - bodybuilding
3
Viktória Čemeričková
  - Ždaňa
4
Chvojková Silvia
  - BRIELA natural šport klub
5
Luisa Lipovská
  - Ivanka pri Dunaji
6
Viktória Kováčiková
  - POWER Gym Zlaté Moravce
Fitness Bikini do 164cm
1
Silvia Řeháková
  - WPcomp - bodybuilding
Silvia Řeháková photo 
2
Marianna Mikušová
  - WPcomp - bodybuilding
3
Zoé Várnay
  - Szentendre
4
Michaela Plašienková
  - WPcomp - bodybuilding
5
Bianka Máris
  - ŠK PowerFit Bratislava
Fitness Bikini do 170cm
1
Nikola Šalíková
  - WPcomp - bodybuilding
2
Barbora Chalániová
  - POWER Gym Zlaté Moravce
3
Katarína Kompasová
  - POWER Gym Zlaté Moravce
4
Orsolya Juhászová
  - ŠK Arena Relax Team
5
Chvojková Silvia
  - BRIELA natural šport klub
6
Boglárka Lőkös
  - Miskolc
7
Luisa Lipovská
  - Ivanka pri Dunaji
8
Viktória Kováčiková
  - POWER Gym Zlaté Moravce
Fitness Bikini nad 170cm
1
Radoslava Kornajová
  - Brno
2
Veronika Rebryová
  - WPcomp - bodybuilding
3
Simona Némethová
  - Synergym
4
Renáta Zamastilová
  - WPcomp - bodybuilding
5
Viktória Čemeričková
  - Ždaňa
6
Silke Pirklbauer
  - Atzenbrugg
Fitness Bikini - Absolútna výťazka
AV
Nikola Šalíková
  - WPcomp - bodybuilding
Mr. Physique do 180cm
1
Atila Sakalov
  - Sliven
2
László Attila
  - ŠK Arena Relax Team
3
Matej Malík
  - Trnava
4
Cherni Mounir
  - Le Jolis Bois
5
René Valúšek
  - Holíč
6
Milan Cvikel
  - Handlová
7
Peter Mladý
  - POWER Gym Zlaté Moravce
Mr. Physique nad 180cm
1
Viktor Piroš
  - WPcomp - bodybuilding
2
Jakub Kollár
  - ŠK PowerFit Bratislava
3
Dalimír Fridrich
  - BRIELA natural šport klub
4
Andrej Krajčovič
  - Sport Fit Pezinok
5
Hamed Khaled
  - La Teste-de-Buch
6
Ivo Bureš
  - TJ Slovácká Slavia
7
Martin Michalka
  - Trnava
Naturálna kulturistika do 174cm
1
Stefan Schön
  - Mauthausen
2
Štefan Kanich
  - Sport Fit Pezinok
3
Patrik Szabó
  - Budapest
4
Roland Simon
  - Nyíregyháza
5
David Vlček
  - Bratislava
6
Hunor Salak
  - PowerHuni Team
7
Márk Madarász
  - Abaújszántó
8
Gabriel Szabó
  - Veľké Kosihy
9
Ján Vozarik
  - Fitklub Lednické Rovne - FitArena LR
Ján Vozarik photo 
10
Tomáš Tokár
  - EliteGym Veľké Kapušany
Naturálna kulturistika do 177cm
1
Alex Lukáč
  - Nitra
Alex Lukáč photo 
  - KNK HIT Banská Bystrica
3
Martin Čambál
  - ŠK PowerFit Bratislava
4
Alexander Weigle
  - Rodgau
5
Gergely Rudolf
  - Tatabánya
6
Dominik Novotný
  - Považská Bystrica
7
Lukáš Vrábel
  - ŠK Naturálka
Naturálna kulturistika nad 177cm
  - Šaľa
2
Berthold Jens
  - Neukirchen/Erz.
4
Tomáš Mikuš
  - Tangra
5
Dániel Kenéz
  - Debrecen
6
Peter Lapin
  - KNK HIT Banská Bystrica
7
András Kulcsár
  - ŠK Arena Relax Team
Naturálna kulturistika - absolútny víťaz
AV
Alex Lukáč
  - Nitra
Alex Lukáč photo 
/ facebook
počet pozretí: 7242


komentár: 0
Všetky príspevky

  Ďalšie súťaže konajúce sa v tejto lokalite,...