www.zbodyfit.com
Majstrovstvá Slovenskej republiky v naturálnej kulturistike a fitness
3.6.2023 - (Dunajská Streda - Slovensko) / SANK

Počet súťažiacich - 99,
Počet kategórií spolu - 21


Súťažná kategória
Umiestnenie / Meno a priezvisko
Klubová príslušnosť
Photo
Ženy Wellness - Open
1
Monika Tisajová
  - ŠK Arena Relax Team (SK)
Monika Tisajová photo 
2
Veronika Chromeková
  - Žlkovce (SK)
  - Nitrianske Pravno (SK)
Ženy Fitness Figura - Open
1
Aneta Gyuríková
  - THE Gym (SK)
2
Andrea Haringová
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
Ženy Šport Model - Open
1
Tatiana Chobotová
  - Igram (SK)
2
Martina Kapustová
  - ŠK Naturálka (SK)
3
Nina Szücsová
  - BRIELA natural šport klub (SK)
4
Petra Manyiova
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
5
Michaela Stojková
  - Sport Fit Pezinok (SK)
Ženy Šport Model nad 35 rokov
1
Tatiana Chobotová
  - Igram (SK)
2
Martina Kapustová
  - ŠK Naturálka (SK)
3
Petra Manyiova
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
4
Michaela Stojková
  - Sport Fit Pezinok (SK)
Ženy Fitness Bikini Dorast do 18 rokov
1
Réka Várady
  - ŠK Arena Relax Team (SK)
2
Adél Stehlíková
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
Ženy Fitness Bikini Junior do 23 rokov
1
Jana Bírová
  - Sporta Fitness Club (SK)
2
Réka Várady
  - ŠK Arena Relax Team (SK)
3
Michaela Bitušiaková
  - Žilina (SK)
4
Monika Urbanová
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
5
Adél Stehlíková
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
6
Vladimíra Slabejová
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
7
Timea Štefaníková
  - Košice - Košická Nová Ves (SK)
Ženy Bikini Mamas
1
Hana Kekeliová
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
2
Soňa Stránska
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
3
Jana Böhmová
  - Slovakia (SK)
Ženy Fitness Bikini nad 35 rokov
1
Dana Vizárová
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
2
Veronika Novotová
  - Sport Fit Pezinok (SK)
3
Kristína Jakubisová
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
4
Hana Kekeliová
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
5
Soňa Stránska
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
6
Jana Böhmová
  - Slovakia (SK)
7
Radoslava Rákociová
  - Poprad (SK)
Ženy Fitness Bikini do 164cm
1
Nikoleta Krumpolcová
  - Synergym (SK)
2
Nikoleta Moreczová
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
3
Michaela Plašienková
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
4
Ivana Kurillova
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
5
Radoslava Rákociová
  - Poprad (SK)
Ženy Fitness Bikini nad 164cm
1
Jana Bírová
  - Sporta Fitness Club (SK)
2
Aneta Bojňanská
  - Sporta Fitness Club (SK)
3
Michaela Bitušiaková
  - Žilina (SK)
4
Simona Urbanová
  - Slovensko (SK)
5
Radka Radová
  - Levice (SK)
Mr. Physique Junior do 23 rokov
1
Adam Kubišta
  - Láb (SK)
2
Marko Ondzík
  - Víťaz (SK)
3
Kamil Kundrik
  - Bertotovce (SK)
4
Dominik Kováč
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
5
Filip Talapka
  - Sporta Fitness Club (SK)
6
Benyó René
  - ŠK Arena Relax Team (SK)
7
Michal Droják
  - ŠK Naturálka (SK)
8
Patrik Petriš
  - Poprad (SK)
9
Filip Polák
  - Trenčín (SK)
Mr. Physique do 175cm
1
Adam Ábel
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
2
Michal Ivančo
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
3
Michal Oravec
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
4
Richard Kozák
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
5
Peter Sopko
  - Poproč (SK)
6
Bánes Tomáš
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
7
Kamil Kundrik
  - Bertotovce (SK)
Mr. Physique nad 175cm
1
Andrej Bačík
  - ŠK Naturálka (SK)
2
Mesároš Kristián
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
3
Černák Samuel
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
4
Attila László
  - ŠK Arena Relax Team (SK)
5
Lukáš Choleva
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
6
Dominik Kováč
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
7
Michal Droják
  - ŠK Naturálka (SK)
8
Adam Antal
  - Dunajská Streda (SK)
Muži Classic Physique
1
Martin Slezák
  - Sporta Fitness Club (SK)
2
Ján Potočár
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
3
Matej Škalák
  - Dubnica nad Váhom (SK)
4
Michal Lukáč
  - Košice - Juh (SK)
5
Martin Karaba
  - Sporta Fitness Club (SK)
Muži Athletik - Open
1
Richard Flaška
  - ŠK Arena Relax Team (SK)
2
Ján Szilágyi
  - THE Gym (SK)
3
Matúš Košický
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
Matúš Košický photo 
Muži Naturálna kulturistika do 50 rokov
1
Tibor Dinka
  - ŠK Arena Relax Team (SK)
Tibor Dinka photo 
Muži Naturálna kulturistika nad 50 rokov
  - Šenkvice (SK)
2
Marian Zvarík
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
Marian Zvarík photo 
3
Branislav Bezák
  - Sporta Fitness Club (SK)
Muži Naturálna kulturistika nad 60 rokov
1
Milan Virág
  - ŠK Victoria (SK)
Muži Naturálna kulturistika Dorast 15-18 rokov
1
Michal Šulek
  - Sporta Fitness Club (SK)
2
Jozef Jenča
  - Slovensko (SK)
3
Adam Kožík
  - Sporta Fitness Club (SK)
4
Marek Bučko
  - Sporta Fitness Club (SK)
5
Michal Lipovský
  - Levice (SK)
6
Šimon Palčák
  - Svinia (SK)
Muži Naturálna kulturistika do 23 rokov
1
Michal Šulek
  - Sporta Fitness Club (SK)
2
Matúš Bezák
  - Sporta Fitness Club (SK)
3
Branislav Krasňan
  - Považská Bystrica (SK)
4
Lukáš Dragula
  - Prešov (SK)
5
Adam Paulík
  - Prakovce (SK)
6
Jakub Janíček
  - Selec (SK)
7
Michal Lipovský
  - Levice (SK)
Muži Naturálna kulturistika - Open
  - Sporta Fitness Club (SK)
Viktor Kollár photo 
2
Jakub Jankovič
  - ŠK Naturálka (SK)
Jakub Jankovič photo 
3
Marián Horáček
  - Šenkvice (SK)
4
Marian Zvarík
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
Marian Zvarík photo 
5
Martin Lovás
  - Trnava (SK)
6
Ján Vozarik
  - Fitklub Lednické Rovne - FitArena LR (SK)
Ján Vozarik photo 
/ facebook
počet pozretí: 5417


komentár: 0
Všetky príspevky

  Ďalšie súťaže konajúce sa v tejto lokalite,...