www.zbodyfit.com
ELITE TOUR - International Natural Bodybuilding Championship
29.-30.9.2023 - (NYÍREGYHÁZA - Maďarsko) / INBA-Hungary

Počet súťažiacich - 227,
Počet kategórií spolu - 25


Súťažná kategória
Umiestnenie / Meno a priezvisko
Klubová príslušnosť
Photo
Muži Athletik
1
Ádám Tikász
  - Nyíregyháza (HU)
2
Tamás Major
  - Debrecen (HU)
3
Ferenc Tóth
  - Hajdúböszörmény (HU)
4
Dániel Salánki
  - Nagy Team (HU)
5
Patrik Szakács
  - Nyíregyháza (HU)
6
Benjamin Elek
  - Hajdúszoboszló (HU)
7
Nikolasz Hajdu
  - Gorillaz Body and Power Team (HU)
8
Stephan Zschoche
  - Dresden (DE)
9
Ádám Tamási
  - Négyszázalék Sportegyesület (HU)
Muži Kulturistika Grand Masters nad 50 rokov
  - ŠK Arena Relax Team (SK)
2
Branislav Bezák
  - Sporta Fitness Club (SK)
3
József Dr Hőhn
  - FitWorld Szeged (HU)
4
Gábor Hajdú
  - Szeged (HU)
5
Levente Szoke
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
6
Miklós Garay
  - Nyiregyháza (HU)
7
József Váradi
  - Budapest (HU)
Muži Kulturistika Junior do 23 rokov
1
Bulcsú Simon
  - Balatonszentgyörgy (HU)
2
Ádám Tikász
  - Nyíregyháza (HU)
3
Levente Nyakas
  - Keszthely (HU)
4
Zoltán Varga
  - Ráckeve (HU)
5
Balázs Kovács
  - Mohács (HU)
6
Michal Šulek
  - Sporta Fitness Club (SK)
7
Patrik Szakács
  - Nyíregyháza (HU)
8
László Szemenyei
  - Szeged (HU)
9
Zsolt Polgári
  - Debrecen (HU)
Mr. Physique - Novice
1
Tibor Kollár
  - Tápiószőlős (HU)
2
Péter Bánhidi
  - Budapest (HU)
3
Levente László
  - Sárospatak (HU)
4
Ömeroglu Halit
  - Budapest (HU)
5
Attila Tóth
  - Bábolna (HU)
Attila Tóth photo 
6
Dániel Salánki
  - Nagy Team (HU)
7
Dániel Yit Sokha
  - Budapest, XVIII. (HU)
8
Lázár Varga
  - Nagykáta (HU)
9
Erik Köböl
  - Petrovce (HU)
10
Mahdi Azer
  - Budapest (DZ)
11
Ádám Dobos
  - Egerbakta (HU)
12
Balázs Elek
  - Budapest (HU)
13
Csaba Garamvölgyi
  - Gyál (HU)
Muži Kulturistika - Novice
1
Bulcsú Simon
  - Balatonszentgyörgy (HU)
2
Róbert Biró
  - Nagy Team (HU)
3
Zoltán Varga
  - Ráckeve (HU)
4
Viktor Kovács
  - Nyíregyházi Naturál Testépítő Sport Egyesület (HU)
5
Benjamin Elek
  - Hajdúszoboszló (HU)
6
Péter Szabó
  - Muscle Team Miskolc (HU)
7
Dominik Bizony
  - Szolnok (HU)
8
Ferenc Tóth
  - Hajdúböszörmény (HU)
9
Benjámin Martin Gedó
  - Szeged (HU)
10
Róbert Balázs
  - Röszke (HU)
11
Zoltán Biró
  - Aszód (HU)
12
Gergő Rusz
  - Kirchheim (HU)
Muži Kulturistika Masters nad 40 rokov
1
Roland Filkor
  - Vác (HU)
2
Jànos Deme
  - Újfehértó (HU)
3
József Dr Hőhn
  - FitWorld Szeged (HU)
4
József Egedi
  - Szeged (HU)
József Egedi photo 
Muži Classic Physique - Novice
1
Róbert Biró
  - Nagy Team (HU)
2
Bulcsú Simon
  - Balatonszentgyörgy (HU)
3
Tamás Major
  - Debrecen (HU)
4
Sjard Roscher
  - Berlin (DE)
5
Milán Kiss
  - Debrecen (HU)
6
Balázs Kovács
  - Mohács (HU)
7
Viktor Kovács
  - Nyíregyházi Naturál Testépítő Sport Egyesület (HU)
8
Patrik Szakács
  - Nyíregyháza (HU)
9
Zoltán Biró
  - Aszód (HU)
10
Viktor Szűcs
  - Érpatak (HU)
11
Mahdi Azer
  - Budapest (DZ)
12
Nikolasz Hajdu
  - Gorillaz Body and Power Team (HU)
13
Erik Köböl
  - Petrovce (HU)
14
Ádám Tamási
  - Négyszázalék Sportegyesület (HU)
Ženy Fitness Bikini nad 40 rokov
1
Viktoria Kiss
  - Győr (HU)
2
Eva Barota
  - Budapest (HU)
3
Andrea Bényei
  - Őrbottyán (HU)
4
Renata Kanda
  - nagykövesd (HU)
5
Szilvia Lakatos
  - Debrecen (HU)
Szilvia Lakatos photo 
6
Zsuzsanna MOLNÁR
  - MENDE (HU)
7
Szilvia Major
  - Gödöllő (HU)
8
Krisztina Hinervádli
  - Eger (HU)
9
Henrieta Kollár
  - Svätá Mária (HU)
10
Marianna Boda
  - Budapest (HU)
Ženy Šport Model nad 35 rokov
1
Eszter Dr Szloboda
  - Napkor (HU)
2
Petra Dr Kincs
  - Győr (HU)
3
Natália Urbán
  - Budapest (HU)
4
Szilvia Lakatos
  - Debrecen (HU)
Szilvia Lakatos photo 
5
Andrea Bényei
  - Őrbottyán (HU)
6
Martina Čochráčová
  - Sereď (SK)
7
Ildikó Dr Ráczkevy
  - Miskolc (HU)
8
Petra Manyiova
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
Ženy Fitness Bikini Junior do 23 rokov
1
Virág Judit Fehér
  - Debrecen (HU)
2
Laura Varga
  - Debrecen (HU)
3
Viktória Dobó
  - Deszk (HU)
4
Eszter Karvalics
  - Négyszázalék Sportegyesület (HU)
5
Kinga Ajanidisz
  - Sződ (HU)
6
Vanda Deme
  - Egerbakta (HU)
7
Ivett Székely
  - Budapest (HU)
8
Greta Szoke
  - Muscle Team Miskolc (HU)
Ženy Fitness Bikini - Novice (do 165cm)
1
Dorina Gressai
  - Kirchheim (HU)
2
Viktória Dobó
  - Deszk (HU)
3
Kinga Németh
  - Kalocsa (HU)
4
Kinga Ajanidisz
  - Sződ (HU)
5
Mercédesz Pilár
  - Rümikon (HU)
6
Nikolett Váncsa
  - Gárdony (HU)
7
Renata Kanda
  - nagykövesd (HU)
8
Andrea Bényei
  - Őrbottyán (HU)
9
Boglárka Antal-Bardi
  - Békéscsaba (HU)
10
Greta Szoke
  - Muscle Team Miskolc (HU)
11
Anett Sas
  - Réde (HU)
12
Adrienn Sinkó-Pintér
  - Arnold Team , Get River Fitness (HU)
Ženy Fitness Bikini - Novice (nad 165cm)
1
Ivett Székely
  - Budapest (HU)
2
Zsanett Kolumbán
  - Muscle Team Miskolc (HU)
3
Anna Dorina Lenkei
  - Budapest (HU)
4
Julianna Széll
  - Öttömös (HU)
5
Eszter Dr Szloboda
  - Napkor (HU)
6
Anett Medveczki
  - Gyöngyös (HU)
7
Paulína Brinichová
  - Nitra (SK)
8
Zsófia Barta
  - Szeged (HU)
9
Fanni Angelika Papp
  - Zalaegerszeg (HU)
10
Ildikó Dr Ráczkevy
  - Miskolc (HU)
11
Nóra Tóth-Gerencsér
  - Gellénháza (HU)
12
Réka Soós
  - Nyíregyházi Naturál Testépítő Sport Egyesület (HU)
13
Szilvia Major
  - Gödöllő (HU)
Ženy Wellness - Open
1
Viktoria Kiss
  - Győr (HU)
2
Zsuzsanna Lichtenberger
  - Székesfehérvár (HU)
3
Sára Szabó
  - Budaörs (HU)
4
Emese Papp
  - Nagy Team (HU)
5
Anett Sas
  - Réde (HU)
6
Ivett Székely
  - Budapest (HU)
7
Viktória Bognár
  - Budapest (HU)
Mr. Physique
1
Tibor Kollár
  - Tápiószőlős (HU)
2
Levente László
  - Sárospatak (HU)
3
Péter Bánhidi
  - Budapest (HU)
4
Attila Tóth
  - Bábolna (HU)
Attila Tóth photo 
5
Ömeroglu Halit
  - Budapest (HU)
6
Dániel Yit Sokha
  - Budapest, XVIII. (HU)
7
Erik Köböl
  - Petrovce (HU)
8
Bence Horváth
  - Ajka (HU)
9
Lázár Varga
  - Nagykáta (HU)
10
Sammy Tran Dai
  - Berlin (DE)
11
Balázs Elek
  - Budapest (HU)
12
Csaba Garamvölgyi
  - Gyál (HU)
13
Ádám Dobos
  - Egerbakta (HU)
Ženy Bikini Mamas
1
Eszter Dr Szloboda
  - Napkor (HU)
2
Zsófia Beregszászi
  - Muscle Team Miskolc (HU)
Zsófia Beregszászi photo 
3
Ildikó Dr Ráczkevy
  - Miskolc (HU)
4
Renata Kanda
  - nagykövesd (HU)
5
Szilvia Lakatos
  - Debrecen (HU)
Szilvia Lakatos photo 
6
Ildikó Andrea Jánoska
  - Békéscsaba (HU)
7
Kinga Molnár-Plósz
  - Göd (MG)
8
Fanni Angelika Papp
  - Zalaegerszeg (HU)
9
Szilvia Major
  - Gödöllő (HU)
10
Judit Zemlényi
  - Miskolc (HU)
11
Henrieta Kollár
  - Svätá Mária (HU)
12
Nóra Tóth-Gerencsér
  - Gellénháza (HU)
13
Marianna Boda
  - Budapest (HU)
Ženy Figure - Open
1
Regina Viktória Nóga
  - Budapest (HU)
2
Kata Orvos
  - Vác (HU)
3
Csilla Alexandra Ördög
  - Domaszék (HU)
Ženy Bathing Suit Beauties - Open
1
Réka Soós
  - Nyíregyházi Naturál Testépítő Sport Egyesület (HU)
2
Viktoria Kiss
  - Győr (HU)
3
Virág Fátrai
  - Salamon Dia Team (HU)
4
Judit Zemlényi
  - Miskolc (HU)
Ženy Šport Model - Open
1
Klaudia Dancs
  - Abaújszántó (HU)
2
Petra Dr Kincs
  - Győr (HU)
3
Enikő Molnár-Köröskényi
  - Budapest (HU)
4
Natália Urbán
  - Budapest (HU)
5
Dorina Gressai
  - Kirchheim (HU)
6
Eszter Dr Szloboda
  - Napkor (HU)
7
Ildikó Dr Ráczkevy
  - Miskolc (HU)
8
Martina Čochráčová
  - Sereď (SK)
9
Vanda Deme
  - Egerbakta (HU)
Ženy Fitness Bikini nad 35 rokov
1
Anett Sas
  - Réde (HU)
2
Eszter Dr Szloboda
  - Napkor (HU)
3
Ildikó Dr Ráczkevy
  - Miskolc (HU)
4
Petra Dr Kincs
  - Győr (HU)
5
Zsuzsanna MOLNÁR
  - MENDE (HU)
6
Kinga Molnár-Plósz
  - Göd (MG)
7
Virág Fátrai
  - Salamon Dia Team (HU)
8
Judit Zemlényi
  - Miskolc (HU)
Muži Classic Physique do 178cm
1
Tamás Major
  - Debrecen (HU)
2
János Nagy
  - Siofók (HU)
3
Gábor Nagy
  - Hajdúhadház (HU)
4
Zoltán Varga
  - Ráckeve (HU)
5
Milán Kiss
  - Debrecen (HU)
6
Róbert Balázs
  - Röszke (HU)
Muži Classic Physique nad 178cm
1
Ádám Kerékgyártó
  - Wheelmaker Team (HU)
2
Ádám Tikász
  - Nyíregyháza (HU)
3
Bulcsú Simon
  - Balatonszentgyörgy (HU)
4
Sjard Roscher
  - Berlin (DE)
5
Ferenc Tóth
  - Hajdúböszörmény (HU)
6
Zoltán Biró
  - Aszód (HU)
7
Erik Köböl
  - Petrovce (HU)
Ženy Fitness Bikini do 165cm
1
Veronika Tonková Bullová
  - Alekšince (SK)
2
Laura Varga
  - Debrecen (HU)
3
Dorina Gressai
  - Kirchheim (HU)
4
Vanda Deme
  - Egerbakta (HU)
5
Kinga Németh
  - Kalocsa (HU)
6
Klaudia Dancs
  - Abaújszántó (HU)
7
Mercédesz Pilár
  - Rümikon (HU)
8
Anett Sas
  - Réde (HU)
9
Boglárka Antal-Bardi
  - Békéscsaba (HU)
10
Renata Kanda
  - nagykövesd (HU)
11
Adrienn Sinkó-Pintér
  - Arnold Team , Get River Fitness (HU)
Ženy Fitness Bikini nad 165cm
1
Eszter Karvalics
  - Négyszázalék Sportegyesület (HU)
  - Nitrianske Pravno (SK)
3
Enikő Molnár-Köröskényi
  - Budapest (HU)
4
Zsanett Kolumbán
  - Muscle Team Miskolc (HU)
5
Anna Dorina Lenkei
  - Budapest (HU)
6
Cintia Borsos
  - Debrecen (HU)
7
Paulína Brinichová
  - Nitra (SK)
8
Julianna Széll
  - Öttömös (HU)
9
Zsófia Barta
  - Szeged (HU)
10
Zsófia Beregszászi
  - Muscle Team Miskolc (HU)
Zsófia Beregszászi photo 
11
Anett Medveczki
  - Gyöngyös (HU)
12
Réka Soós
  - Nyíregyházi Naturál Testépítő Sport Egyesület (HU)
Muži Kulturistika do 178cm
1
Balázs Varga
  - Várvölgy (HU)
2
Roland Filkor
  - Vác (HU)
3
János Nagy
  - Siofók (HU)
4
Márton Tarlósi
  - Kaposvár (HU)
5
Levente Nyakas
  - Keszthely (HU)
6
Viktor Kovács
  - Nyíregyházi Naturál Testépítő Sport Egyesület (HU)
7
Péter Szabó
  - Muscle Team Miskolc (HU)
Muži Kulturistika nad 178cm
1
Balázs Hankószky
  - Nyíregyházi Naturál Testépítő Sport Egyesület (HU)
2
Maik Sperlich
  - Berlin (DE)
3
Balázs Szabó
  - Kóka (HU)
4
Dominik Bizony
  - Szolnok (HU)
5
Benjamin Elek
  - Hajdúszoboszló (HU)
6
Stephan Zschoche
  - Dresden (DE)
7
Zoltán Biró
  - Aszód (HU)
8
Gergő Rusz
  - Kirchheim (HU)
/ facebook
počet pozretí: 6263


komentár: 0
Všetky príspevky

  Ďalšie súťaže konajúce sa v tejto lokalite,...