www.zbodyfit.com
9. European POWERFIT Natural cup
11.5.2024 - (Bratislava - Slovensko) / SANK

Počet súťažiacich - 176,
Počet kategórií spolu - 32


Súťažná kategória
Umiestnenie / Meno a priezvisko
Klubová príslušnosť
Photo
Fitness deti 5-8 rokov
1
Jankovičová Viola
  - Moravská Nová Ves (CZ)
2
Ester Tomanová
  - Ratíškovice (CZ)
3
Mynarčíková Beáta
  - Valtice (CZ)
Fitness deti nad 10 rokov
1
Justýna Waldhansová
  - TS Graceful (CZ)
2
Ruth Benešová
  - TS Graceful (CZ)
3
Nikola Kerhartová
  - KOBRA Bruntál (CZ)
4
Alexandra Gorbatenková
  - ŠK Victoria (SK)
5
Natalie Hájková
  - KOBRA Bruntál (CZ)
6
Johana Klimešová
  - KOBRA Bruntál (CZ)
Fitness deti - Duo
1
Nikola Kerhartová
  - KOBRA Bruntál (CZ)
1
Natalie Hájková
  - KOBRA Bruntál (CZ)
2
Anna Cecilie Vodičková
  - KOBRA Bruntál (CZ)
2
Aneta Nováková
  - KOBRA Bruntál (CZ)
Ženy - Wellness - Open
1
Laura Zajosová
  - Komárno (SK)
2
Ivana Kurillova
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
3
Dominika Borsuková
  - Bratislava (SK)
4
Viktória Lagínová
  - Bratislava (SK)
5
Gabriela Macková
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
Ženy - Fitness Figura - Open
1
Dagmar Liptáková
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
2
Aneta Gyuríková
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
3
Susann Röwekamp
  - Dresden (DE)
4
Jozefina Kavuliakova
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
5
Larissa Stella Reichl
  - Wien (AT)
Ženy - Šport Model - Open
1
Tatiana Chobotová
  - Igram (SK)
2
Martina Čochráčová
  - Sereď (SK)
3
Dominika Borsuková
  - Bratislava (SK)
4
Edina Balla
  - Budapest, XI. (HU)
Ženy - Šport Model nad 35 rokov
1
Tatiana Chobotová
  - Igram (SK)
2
Lenka Kissova
  - G!M (SK)
3
Martina Čochráčová
  - Sereď (SK)
Ženy - Physique - Open
1
Susann Röwekamp
  - Dresden (DE)
2
Larissa Stella Reichl
  - Wien (AT)
Ženy - Fitness Bikini Dorast do 18 rokov
1
Adriána Koreňová
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
2
Simona Gorbatenková
  - ŠK Victoria (SK)
3
Natália Onušková
  - Veľké Kapušany (SK)
Ženy - Fitness Bikini Junior do 23 rokov
1
Lívia Miškufová
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
2
Adriána Koreňová
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
3
Patrícia Molnárová
  - Synergym (SK)
4
Simona Gorbatenková
  - ŠK Victoria (SK)
5
Simona Grédiová
  - Bratislava (SK)
6
Lívia Fülöpová
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
7
Viktória Furmanová
  - Rožňava (SK)
8
Laura Zajosová
  - Komárno (SK)
Ženy - Bikini Mamas
1
Hana Kekeliová
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
2
Renata Kanda
  - nagykövesd (HU)
3
Sandra Szabo
  - Synergym (SK)
4
Denisza Vörös
  - ŠK Arena Relax Team (SK)
Ženy - Fitness Bikini do 164cm
1
Lívia Miškufová
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
2
Adriána Koreňová
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
3
Alica Janíčková
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
4
Laura Zsuzsanna Tóth
  - Gorillaz Body and Power Team (HU)
5
Julia Balombiniova
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
6
Boglárka Virág
  - Muscle Team Miskolc (HU)
Ženy - Fitness Bikini nad 164cm
1
Františka Zimmermann
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
2
Nikola Lenčéšová
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
3
Viktória Košecká
  - Topoľčany (SK)
4
Simona Grédiová
  - Bratislava (SK)
5
Nikola Fajkusová
  - Synergym (SK)
6
Bernadett Mayer
  - Synergym (SK)
7
Lívia Fülöpová
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
8
Natália Onušková
  - Veľké Kapušany (SK)
9
Viktória Furmanová
  - Rožňava (SK)
Ženy - Fitness Bikini nad 35 rokov
1
Hana Kekeliová
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
2
Renata Kanda
  - nagykövesd (HU)
3
Sandra Szabo
  - Synergym (SK)
4
Denisza Vörös
  - ŠK Arena Relax Team (SK)
Ženy - Fitness Bikini - Absolútny víťaz
1
Lívia Miškufová
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
2
Františka Zimmermann
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
3
Adriána Koreňová
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
4
Hana Kekeliová
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
Muži - Physique Junior do 23 rokov
1
Záhora Gabriel
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
2
Lukáš Krechňák
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
3
Lukáš Rakovan
  - Štiavnik - Višňové (SK)
4
Rajmund Čurda
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
5
Peter Koneval
  - Kolačkov (SK)
6
Benyó René
  - ŠK Arena Relax Team (SK)
7
Samuel Sasko
  - Vráble (SK)
Muži - Physique do 182cm
1
Záhora Gabriel
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
2
Mesároš Kristián
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
3
Lukáš Krechňák
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
4
Tomáš Repa
  - Trenčín (SK)
5
Dennis Arijan Sivic
  - Vogt (DE)
6
Dávid Kollár
  - Sporta Fitness Club (SK)
7
Erik Bakoš
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
8
Ján Hruška
  - Veľké Úľany (SK)
9
Adam Cicák
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
10
Daniel Malko
  - G!M (SK)
11
Tomáš Benko
  - Krnča (SK)
Muži - Physique nad 182cm
1
Matej Ivanov
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
2
Viktor Piroš
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
3
Andrej Bačík
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
4
Rajmund Čurda
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
5
Peter Koneval
  - Kolačkov (SK)
6
Luis Frielingsdorf
  - Köln (DE)
7
Michal Kekeli
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
8
Mihala Jozef
  - Slovensko (SK)
9
Lukáš Juráček
  - Bošáca (SK)
Muži - Physique - Absolútny víťaz
1
Matej Ivanov
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
2
Záhora Gabriel
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
Muži - Telesne postihnutý
1
Andrej Farkaš
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
Muži - Classic Physique do 179cm
1
Martin Plešmíd
  - Považská Bystrica (SK)
2
Martin Slezák
  - Sporta Fitness Club (SK)
3
Martin Imre Török
  - Muscle Team Miskolc (HU)
4
Kašuba Branislav
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
5
Dominik Vögele
  - Muggensturm (DE)
6
Emre Ada
  - Groß Enzersdorf (DE)
7
Jan Zehetner
  - Desselbrunn (AT)
8
Jakub Jäger
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
9
Martin Fraňo
  - Nové Mesto nad Váhom (SK)
Muži - Classic Physique nad 179cm
1
Maroš Siman
  - Pohorelá (SK)
2
Thomas Ströber
  - Traunreut (DE)
3
Luis Frielingsdorf
  - Köln (DE)
4
Maximilian Buttazoni
  - Nürnberg (DE)
5
Lukas Stojanovič
  - Brunovce (SK)
6
Róbert Herák
  - Lopašov (SK)
7
Ján Škorvánek
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
Muži - Classic Physique - Absolútny víťaz
1
Martin Plešmíd
  - Považská Bystrica (SK)
2
Maroš Siman
  - Pohorelá (SK)
Muži - Athletik - Open
1
Ján Szilágyi
  - Team Szilagyi (SK)
2
Regő Kun
  - g4 fitness (HU)
3
Polák Michal
  - Sporta Fitness Club (SK)
4
Richard Flaška
  - ŠK Arena Relax Team (SK)
5
Thomas Ströber
  - Traunreut (DE)
6
Luis Frielingsdorf
  - Köln (DE)
7
Jan Zehetner
  - Desselbrunn (AT)
Muži - Naturálna kulturistika Dorast 15-18 rokov
1
Filip Kreutz
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
2
Miroslav Krcho
  - Sporta Fitness Club (SK)
3
Juraj Perďoch
  - Sporta Fitness Club (SK)
4
Sebastián Hlaváč
  - Slopná (SK)
5
Martin Chabada
  - Považská Bystrica (SK)
Muži - Naturálna kulturistika do 23 rokov
1
Filip Kreutz
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
2
Richard Baran
  - ŠK Victoria (SK)
3
Matej Lipták
  - BRIELA natural šport klub (SK)
4
Peter Dubec
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
5
Regő Kun
  - g4 fitness (HU)
6
Matúš Turzo
  - Podhorany - Mechenice (SK)
7
Samuel Škombár
  - Sliač (SK)
8
Jakub Porázik
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
9
Grygorii Dubrovskyi
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
10
Karcol Jakub
  - Kysucké Nové Mesto (SK)
11
Dárius Potisk
  - ŠK Arena Relax Team (SK)
Muži - Naturálna kulturistika Masters - Open
1
Jens Röwekamp
  - Dresden (DE)
2
Kováč Štefan
  - Vráble (SK)
3
Alexander Toman
  - Šaľa (SK)
4
Levente Szoke
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
5
Andrej Farkaš
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
6
Norbert Zsolt Karádi
  - Gorillaz Body and Power Team (HU)
7
Milan Virág
  - ŠK Victoria (SK)
Muži - Naturálna kulturistika do 180cm
1
Adrián Frindrich
  - Sporta Fitness Club (SK)
2
Ján Szilágyi
  - Team Szilagyi (SK)
3
Emre Ada
  - Groß Enzersdorf (DE)
4
Dominik Vögele
  - Muggensturm (DE)
5
Martin Imre Török
  - Muscle Team Miskolc (HU)
6
Martin Lovás
  - Trnava (SK)
7
Kašuba Branislav
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
8
Kováč Štefan
  - Vráble (SK)
9
Jakub Porázik
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
10
Richard Bojnanský
  - Bratislava - Petržalka (SK)
Muži - Naturálna kulturistika nad 180cm
1
Erik Tóth
  - G!M (SK)
2
Henner Hecht
  - Bremen (DE)
3
Thomas Ströber
  - Traunreut (DE)
4
Peter Dubec
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
5
Tobias Krüger
  - Schwerin (DE)
6
Luis Frielingsdorf
  - Köln (DE)
7
Dániel Kenéz
  - Debrecen (HU)
8
Samuel Škombár
  - Sliač (SK)
9
Jens Röwekamp
  - Dresden (DE)
10
Alexander Toman
  - Šaľa (SK)
11
Dárius Potisk
  - ŠK Arena Relax Team (SK)
Muži - Naturálna kulturistika - Absolútny víťaz
1
Erik Tóth
  - G!M (SK)
2
Adrián Frindrich
  - Sporta Fitness Club (SK)
3
Filip Kreutz
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
4
Ján Szilágyi
  - Team Szilagyi (SK)
5
Jens Röwekamp
  - Dresden (DE)
Najlepšia forma
1
Dagmar Liptáková
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
Najlepšia voľná zostava
1
Martin Slezák
  - Sporta Fitness Club (SK)
/ facebook
počet pozretí: 3832


komentár: 0
Všetky príspevky

  Ďalšie súťaže konajúce sa v tejto lokalite,...