www.zbodyfit.com
INBA-PNBA European Championships
28.-29.10.2022 - (Budapest - Ungaria) / INBA-Hungary

Numărul de concurenți - 328,
Numărul total de categorii - 47


Categorie
Plasarea / Numele și prenumele
Membru al clubului
Photo
Men’s Athletik
1
Ádám Tikász
  - Nyíregyháza (HU)
2
Raphael Selke
  - Pulheim (DE)
3
Daniele Saglietti
  - Torino (IT)
4
Robert Netz
  - Werningshausen (DE)
5
Alessandro Leso
  - VALEGGIO SUL MINCIO (IT)
6
Andrea Fabris
  - SBB (IT)
7
Pascal Grötz
  - Mosbach (DE)
8
Dániel Csiszár
  - Gödöllő (HU)
9
Dávid Takács
  - FitWorld Szeged (HU)
10
Attila Makkos
  - Sümeg (HU)
11
Adrian Valentin Maita
  - Bucuresti (RO)
12
Luis Salas Garcia
  - Ripollet (ES)
Men’s Bodybuilding Ultra Masters over 60 years
1
Nigel Barton
  - Astbury (UK)
Nigel Barton photo 
2
Ronny Sudiono
  - s-gravenhage (NL)
3
József Rékási
  - Budapest (HU)
4
Peter Petkeš
  - BRIELA natural šport klub (SK)
5
Milan Virág
  - ŠK Victoria (SK)
6
József Váradi
  - Budapest (HU)
Men’s Bodybuilding Junior do 23 years
1
Robin Linsenmaier
  - Hildrizhausen (DE)
2
Ádám Tikász
  - Nyíregyháza (HU)
3
Ivan Tanczos
  - London (UK)
4
Radu Popescu
  - Craiova (RO)
5
Francesco Basile
  - Riccione RN (IT)
6
Marcell Fülöp
  - Arnold Team , Get River Fitness (HU)
7
Kwstas Kwstogloy
  - nicosia (GR)
8
Kilian Schünemann
  - Weil im Schönbuch (DE)
9
Szabó Gergő
  - Miskolc (HU)
10
Summa Karl
  - hof (DE)
11
Catalin Daniel Tonch
  - Reghin (RO)
Men’s Bodybuilding Grand Masters over 50 years
1
Jens Berthold
  - Neukirchen/ Erz. (DE)
2
Jonny Mack
  - Leeds (UK)
3
Jose Maria García López
  - Puerto de Sagunto (ES)
4
Marian Zvarík
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
Marian Zvarík photo 
5
József Hőhn
  - Szeged (HU)
6
Miguel Angel Jimenez
  - Brcelona (ES)
7
Branislav Bezák
  - Chynorany (SK)
8
Tamás Győrösy
  - Debrecen (HU)
9
Levente Szoke
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
Men’s Bodybuilding - Novice
1
Máté Tóth
  - Paks (HU)
2
Radu Popescu
  - Craiova (RO)
3
Mahmud Alakbarov
  - Baku (AZ)
4
Pascal Grötz
  - Mosbach (DE)
5
Robin Ehspanner
  - Zapfendorf (DE)
6
Dániel Csiszár
  - Gödöllő (HU)
7
Philipp Parzer
  - Ried in der Riedmark (AT)
8
Adrian Valentin Maita
  - Bucuresti (RO)
9
Summa Karl
  - hof (DE)
Men’s Bodybuilding Masters over 40 years
1
Štefan Kanich
  - Sport Fit Pezinok (SK)
2
Steve Brenke
  - Brilon (AT)
3
Urs Zumstein
  - Ennetbürgen (CH)
4
Adriano Di Nunzio
  - Freiburg im Breisgau (DE)
5
Szabolcs Holló
  - Muscle Team Miskolc (HU)
6
István Pálházy
  - Érd (HU)
7
Rippa Giuseppe
  - somma vesuviana (IT)
8
Zsolt Zoltán Szász
  - Baden-Baden (HU)
9
Miroslav Poláček
  - ŠK Victoria (SK)
10
Jose Maria García López
  - Puerto de Sagunto (ES)
11
Josep Casas
  - Brcelona (ES)
12
Darren Shepherd-Loxton
  - Didcot (UK)
Men’s Physically Challenged
1
Čupka Michal
  - ŠK Victoria (SK)
2
Petr Lindák
  - Ostrov (CZ)
Women’s Sports Model over 35 years
1
Viktória Valter
  - Gorillaz Body and Power Team (HU)
2
Viktoria Kiss
  - Győr (HU)
3
Petra Dr Kincs
  - Győr (HU)
4
Viktória Szolár
  - Budapest (HU)
Viktória Szolár photo 
5
Krisztina Bordán
  - Gorillaz Body and Power Team (HU)
Women’s Bikini Diva’s - Novice
1
Kitti Teknős
  - Nőtincs (HU)
2
Zsaklin Olah
  - győr (HU)
3
Virág Fátrai
  - Salamon Dia Team (HU)
4
Tímea Mazumel
  - Budapest (HU)
5
Barbara Nothof
  - Maglód (HU)
Women’s Bikini Diva’s over 45 years
1
Dana Vizárová
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
2
Natalia Derada
  - travagliato (IT)
3
Soňa Stránska
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
4
Ágota Molnár
  - Zalaegerszeg (HU)
Women’s Bikini Diva’s over 35 years
1
Vanessa Aichele
  - Lenningen (DE)
Vanessa Aichele photo 
2
Sian Kenny
  - liverpool (UK)
3
Eva Barota
  - Budapest (HU)
4
Francesca Cal?
  - Santo Stefano di Magra (IT)
5
Petra Dr Kincs
  - Győr (HU)
6
Viktoria Kiss
  - Győr (HU)
7
Virág Fátrai
  - Salamon Dia Team (HU)
8
Ildikó Darida
  - Csongrád (HU)
9
Erika Kovács
  - Budapest (HU)
10
Viktória Veres
  - Dunaújváros (HU)
Women’s Physique - Open
1
Andrea Kiss
  - Nagy Team (HU)
2
Nadja Neiteler
  - Havixbeck (DE)
3
Rahel Scherrer
  - Baar (CH)
4
Nicola Truelove
  - Wirral (UK)
5
Ilaria Borzi
  - roma (IT)
Women’s Figure over 35 years
1
Dagmar Liptáková
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
2
Viktória Valter
  - Gorillaz Body and Power Team (HU)
3
Klaudia Nagy
  - Budapest (HU)
4
Paula Christian-Cox
  - chester (UK)
5
Viktória Szolár
  - Budapest (HU)
Viktória Szolár photo 
6
Michaela Šunderlíková
  - Synergym (SK)
7
Elisabetta Cavallari
  - Rivalta di Torino (IT)
8
Nadine Wackes
  - Gersthofen (DE)
9
Sandra Wechsung
  - Sömmerda (DE)
Women’s Bodybuilding - Open
1
Claire Guirguis
  - LEICESTER (UK)
2
Heather Toman
  - CALLINGTON CORNWALL (UK)
3
Alexandra Krauß
  - Darmstadt (DE)
4
Pamela Smith
  - cavan (IE)
Fitness Kids do 8 years
1
Emma Bokšová
  - TS Graceful (CZ)
2
Nina Izabell Simovits
  - Szigetszentmiklós (HU)
3
Stefania Giurgiuca
  - SATU MARE (RO)
4
Michelle Šteinigerová
  - KOBRA Bruntál (CZ)
Fitness Kids 8-9 years
1
Justýna Waldhansová
  - TS Graceful (CZ)
2
Ruth Benešová
  - TS Graceful (CZ)
3
Julianna vígh
  - Budapest (HU)
4
Boróka Kovács
  - Budapest (HU)
5
Anastasia Bonea
  - Satu Mare (RO)
Fitness Kids 10-12 years
1
Alexandra Gorbatenková
  - ŠK Victoria (SK)
2
Delia Georgiana Surducan
  - Satu Mare (RO)
3
Casandra Cezara Paşcalău Iva
  - Club Sportiv Thomas Gym Satu Mare (RO)
4
Hochmanová Nikol
  - TS Graceful (CZ)
5
Nikola Kerhartová
  - KOBRA Bruntál (CZ)
6
Mia Aradi
  - Verőce (HU)
7
Alžběta Kárníková
  - KOBRA Bruntál (CZ)
8
Charlotte Šteinigerová
  - KOBRA Bruntál (CZ)
Fitness Kids 12-14 years
1
Natalie Hájková
  - KOBRA Bruntál (CZ)
2
Anna Cecilie Vodičková
  - KOBRA Bruntál (CZ)
3
Tereza Hrušková
  - Bruntál (CZ)
Fitness Kids 15-17 years
1
Sára Slezáková
  - ŠK Victoria (SK)
2
Livia Ionela Păcurar
  - Satu Mare (RO)
3
Zoller Lilien
  - Kosd (HU)
Men’s Physique Jr. Masters over 35 years
1
Peter Simon Waelti
  - hergiswil (CH)
2
Ray Scholtens
  - Groningen (NL)
Ray Scholtens photo 
3
Raphael Selke
  - Pulheim (DE)
4
Ruben Vazquez Aguion
  - Geseke (DE)
5
Adis Jakic
(HR)
6
Balázs Andi
  - Budapest (HU)
7
Graham McCaig
  - Glasgow (UK)
8
Andrea Fabris
  - SBB (IT)
Men’s Classic Physique Junior do 23 years
1
Robin Linsenmaier
  - Hildrizhausen (DE)
2
Ádám Tikász
  - Nyíregyháza (HU)
3
Björn Bindewald
  - Mörfelden-Walldorf (DE)
4
Marcell Fülöp
  - Arnold Team , Get River Fitness (HU)
5
Szabó Gergő
  - Miskolc (HU)
6
Petar Petrov
  - Byala Slatina (BG)
7
Dylan Marshall
  - Sheffield (UK)
Men’s Classic Physique Jr. Masters over 35 years
1
Stefan Schön
  - Grizzlygenetics (AT)
2
Adrian Otero
  - EL BURGO DE OSMA (ES)
3
Adriano Di Nunzio
  - Freiburg im Breisgau (DE)
4
Steve Brenke
  - Brilon (AT)
5
Roland Filkor
  - Vác (HU)
6
Jose Maria García López
  - Puerto de Sagunto (ES)
Men’s Physique Junior
1
Matej Ivanov
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
2
Wörner Fabian
  - Reutlingen (DE)
3
Roberto Colangelo
  - Roma (IT)
4
Aykhan Binnatov
  - Baku (AZ)
5
Attila Bosternák
  - Nové Zámky (HU)
6
Antonio Boteanu
  - Bucuresti (RO)
7
Márk Mitiner
  - Budapest (HU)
Men’s Physique - Short (up to 176cm)
1
Jovan Ennis-Esson
  - Gloucester (UK)
2
Marco Di Micoli
  - Italia (IT)
3
Lixiang Qiu
  - BUDAPEST (HU)
4
Wörner Fabian
  - Reutlingen (DE)
5
Dario Facotto
  - Livorno (IT)
6
Parviz Lazimov
  - Baku (AZ)
7
Conor McCarthy
  - co Westmeath mullingar (IE)
8
Jerome Anthony Lewetz
  - München (DE)
9
Balázs Andi
  - Budapest (HU)
10
Izaak Dunk
  - southam (UK)
11
Horia-Grigore Popescu
  - Cluj-Napoca (RO)
12
Antonio Boteanu
  - Bucuresti (RO)
13
Lóránd Buka
  - Budapest (HU)
14
Crisan Radu
  - reghin (RO)
Men’s Physique - Tall (over 176cm)
1
Matthias Milkereit
  - Bamberg (DE)
2
Wesley Van Gils
  - The Hague (NL)
3
Zoltán Szloszjár
  - Rezi (HU)
4
Liam Treacy
  - Ballypierce Newcastle West (IE)
5
Matej Ivanov
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
6
Hachim Roy Yousif
  - McFit (DE)
7
Attila László
  - ŠK Arena Relax Team (SK)
8
Peter Simon Waelti
  - hergiswil (CH)
9
Raphael Selke
  - Pulheim (DE)
10
Attila Bosternák
  - Nové Zámky (HU)
11
Fabio Demicheli
  - San Paolo (IT)
12
Steffen Kolodziej
  - Mannheim (DE)
13
Farid Maharramov
  - Baku (AZ)
14
Attila Makkos
  - Sümeg (HU)
15
Márk Mitiner
  - Budapest (HU)
Men’s Classic Physique - Short (up to 176cm)
1
Alessandro Buzzo
  - medicina (IT)
2
Martin Slezák
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
3
Maximilian Melchard
  - Wiener Neustadt (AT)
4
Adrian Otero
  - EL BURGO DE OSMA (ES)
5
Stefan Schön
  - Grizzlygenetics (AT)
6
Mahmud Alakbarov
  - Baku (AZ)
7
Alex Slowik
  - McFit (DE)
8
Martin Imre Török
  - Heves (HU)
9
Philipos Kiamos
  - ATHENS (GR)
10
Björn Bindewald
  - Mörfelden-Walldorf (DE)
11
Philipp Parzer
  - Ried in der Riedmark (AT)
12
Jose Maria García López
  - Puerto de Sagunto (ES)
13
Moises Escabias
  - Barcelona (ES)
Men’s Classic Physique - Tall (over 176cm)
1
Ján Potočár
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
2
Marek Štefanička
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
3
Ivan Tanczos
  - London (UK)
4
Florian Gems
  - Hildesheim (DE)
5
Steffen Kolodziej
  - Mannheim (DE)
6
Andrea Cappiello
  - taranto (IT)
7
Dávid Pinček
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
8
Jens Bayer
  - Willich (DE)
9
Roland Filkor
  - Vác (HU)
10
Steve Brenke
  - Brilon (AT)
11
Martin Dimitrov
  - Sofia (BG)
12
Robin Ehspanner
  - Zapfendorf (DE)
13
Jakob Bappert
  - Koblenz (DE)
14
Jamal Ait Moumad
  - Lekkerkerk (NL)
15
Luka Stankovic
  - Sankt Wolfgang (AT)
Women’s Sports Model - Open
1
Laura Nagy
  - Salamon Dia Team (HU)
2
Klaudia Dancs
  - Abaújszántó (HU)
3
Zsanett Pazsák
  - Dunakeszi (HU)
4
Dalma Kovács
  - Putnok (HU)
5
Enikő Tóth
  - Kiskinizs (HU)
6
Martina Vitale
  - MAZZARINO (IT)
7
Marta Bosnjak
  - Makarska (HR)
Women’s Bikini Mamas
1
Vanessa Aichele
  - Lenningen (DE)
Vanessa Aichele photo 
2
Petra Markovics
  - Kaposvár (HU)
3
Francesca Cal?
  - Santo Stefano di Magra (IT)
4
Nóra Dr Szabadi
  - Érd (HU)
5
Viktoria Kiss
  - Győr (HU)
6
Ildikó Darida
  - Csongrád (HU)
7
Soňa Stránska
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
8
Ágota Molnár
  - Zalaegerszeg (HU)
Wellness - Open
1
Emese Papp
  - Nagy Team (HU)
2
Viktoria Kiss
  - Győr (HU)
3
Virág Fátrai
  - Salamon Dia Team (HU)
Women’s Bikini Diva’s Junior do 23 years
1
Sophia Lukacikova
  - Nitra (SK)
2
Charlotte Sekerková
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
3
Barbara Nothof
  - Maglód (HU)
4
Cristina Fochesato
  - malo (IT)
Women’s Figure - Open
1
Emma Currivan
  - Dublin (IE)
2
Rahel Scherrer
  - Baar (CH)
3
Klaudia Nagy
  - Budapest (HU)
4
Grace Jones
  - Moreton (UK)
5
Dagmar Liptáková
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
6
Paula Christian-Cox
  - chester (UK)
7
Anna Krisztina Borsche
  - München (DE)
8
Elisabetta Cavallari
  - Rivalta di Torino (IT)
9
Nadine Wackes
  - Gersthofen (DE)
Women’s Bikini Diva’s - Short (up to 165cm)
1
Klaudia Dancs
  - Abaújszántó (HU)
2
Laura Nagy
  - Salamon Dia Team (HU)
3
Petra Markovics
  - Kaposvár (HU)
4
Kitti Teknős
  - Nőtincs (HU)
5
Enikő Tóth
  - Kiskinizs (HU)
6
Martina Vitale
  - MAZZARINO (IT)
7
Michaela Plašienková
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
8
Virág Fátrai
  - Salamon Dia Team (HU)
9
Lena Flemming
  - Sömmerda (DE)
Women’s Bikini Diva’s - Tall (over 165cm)
1
Jacqueline Kruck
  - Erftstadt (DE)
2
Monika Buzova
  - Glasgow (UK)
3
Johanna Prinz
  - München (DE)
4
Vanessa Aichele
  - Lenningen (DE)
Vanessa Aichele photo 
5
Sian Kenny
  - liverpool (UK)
6
Boglárka Borsos
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
7
Susan Gaggiolini
  - Bagno a Ripoli, Firenze (IT)
8
Zsaklin Olah
  - győr (HU)
9
Elena Tscherny
  - Köln (DE)
10
Petra Dr Kincs
  - Győr (HU)
Men’s Bodybuilding - Short (up to 172cm)
1
Daniel Agbor
  - Dublin (IE)
2
Josua Scheuchl
  - Bad Ischl (AT)
3
Dimitri Georg Neff
  - Baar ZG Baar (CH)
4
Steffen Gabelmann
  - Plochingen (DE)
5
Miroslav Poláček
  - ŠK Victoria (SK)
6
Lloyd Brown
  - Grays (UK)
7
Szabolcs Holló
  - Muscle Team Miskolc (HU)
8
Martin Imre Török
  - Heves (HU)
9
Matteo Francini
  - Montevarchi (IT)
10
Adrian Valentin Maita
  - Bucuresti (RO)
11
Philipp Parzer
  - Ried in der Riedmark (AT)
12
Luis Salas Garcia
  - Ripollet (ES)
Men’s Bodybuilding - Medium (172-180cm)
1
Alex Lukáč
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
Alex Lukáč photo 
2
Maximilian Melchard
  - Wiener Neustadt (AT)
3
Štefan Kanich
  - Sport Fit Pezinok (SK)
4
Radu Popescu
  - Craiova (RO)
5
Christian Kiefer
  - Dieburg (DE)
6
Pascal Baneth
  - McFit (DE)
7
Adam Powe
  - Cambridge (UK)
8
Zsolt Zoltán Szász
  - Baden-Baden (HU)
9
Shane Storey
  - dublin (IE)
10
Tamás Győrösy
  - Debrecen (HU)
Men’s Bodybuilding - Tall (over 180cm)
1
Máté Tóth
  - Paks (HU)
2
Alessandro Leso
  - VALEGGIO SUL MINCIO (IT)
3
Jakub Kollár
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
4
Luigi Nikolas Švihel
  - Žilina (SK)
5
Prucha Marco
  - Wallsee (AT)
6
Steve Brenke
  - Brilon (AT)
7
Richard Fröbus
  - Wachtberg (DE)
8
Josep Casas
  - Brcelona (ES)
9
Wilhelm Herbel
  - Team Gildner (DE)
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
Viktor Kollár photo 
11
Jonathan Dunn
  - Heysham (UK)
12
Máté Vörös
  - Kaposvár (HU)
13
Florian Gems
  - Hildesheim (DE)
14
Maiky Reijgwart
  - Purmerend (NL)
Women’s Sports Model - Overall winner
1
Viktória Valter
  - Gorillaz Body and Power Team (HU)
Men’s Physique - Overall winner
1
Jovan Ennis-Esson
  - Gloucester (UK)
Women’s Bikini Diva’s - Overall winner
1
Klaudia Dancs
  - Abaújszántó (HU)
Men’s Classic Physique - Overall winner
1
Alessandro Buzzo
  - medicina (IT)
Men’s Bodybuilding - Overall winner
1
Alex Lukáč
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
Alex Lukáč photo 
Women’s Physique - PNBA
1
Claire Burton
  - Ilford (UK)
Women’s Bodybuilding - PNBA
1
Leanne Barrett
  - Rathfarnham (IE)
2
Claire Guirguis
  - LEICESTER (UK)
3
Michelle Lawrence
  - Gravesend (UK)
Men’s Physique - PNBA
1
Jovan Ennis-Esson
  - Gloucester (UK)
2
Krisztián Nógrádi
  - Miskolc (HU)
3
Robert Fotheringham
  - nuneaton (UK)
4
Andrea Cappiello
  - taranto (IT)
5
Jason Magee
  - Manchester (UK)
6
Germain Reiziger
  - Almere (NL)
7
Steffen Kolodziej
  - Mannheim (DE)
Men’s Classic Physique - PNBA
1
Andrea Mariani
  - Ancona (IT)
2
Alessandro Buzzo
  - medicina (IT)
3
Federico Ferr?
  - Casorate primo (IT)
4
Matteo Mazzotti
  - Berlingo (IT)
5
Vincenzo Nappo
  - SPILIMBERGO (IT)
6
Björn Bindewald
  - Mörfelden-Walldorf (DE)
7
Germain Reiziger
  - Almere (NL)
Men’s Bodybuilding - PNBA
1
Ben Lloyd
  - Accrington (UK)
2
Marco Bassi
  - Milano (IT)
3
Stefan Schön
  - Grizzlygenetics (AT)
4
Matteo Mazzotti
  - Berlingo (IT)
5
Davide Donati
  - San Giovanni Valdarno (IT)
6
Marco Cerri
  - Bareggio MI (IT)
7
Wilhelm Herbel
  - Team Gildner (DE)
8
Richard Fröbus
  - Wachtberg (DE)
/ facebook
numărul de vizionări: 7427


Comentariu: 7
 Data: 2022-10-22 23:02:14
Phew! Many thanks for confirming. Kind regards
Adăuga adaugă comentariu

  Mai multe concursuri organizate in aceasta localitate,...
21.-22.10.2022
17.-19.5.2019
15.-16.10.2016
10.-11.6.2016
19.-20.10.2013
15.-16.10.2011
16.-17.10.2010
10.3.2001
9.-11.4.1993