www.zbodyfit.com
Acasă
Logare
Logare
- Înregistrare nouă
- Am uitat parola
- Contact
Limba
EN - Englisch (engleză)
SK - Slovak (slovacă)
CZ - Czech (cehă)
HU - Hungarian (maghiar)
DE - German (germană)
ES - Spanisch (spaniolă)
RO - Romanian (românesc)
IT - Italian (italiană)
7. European POWERFIT Natural cup
28.5.2022 - (Bratislava - Slovacia)
/
SANK
Numărul de concurenți -
127
,
Numărul total de categorii -
25
Categorie
Plasarea / Numele și prenumele
Membru al clubului
Photo
Fitness Kids 5-8 years
1
Emma Bokšová
-
TS Graceful (Czech)
2
Dohnálková Lucie
-
TS Graceful (Czech)
3
Michelle Šteinigerová
-
KOBRA Bruntál (Czech)
Fitness Kids 8-10 years
1
Alexandra Gorbatenková
-
ŠK Victoria (Slovakia)
2
Justýna Waldhansová
-
TS Graceful (Czech)
3
Hochmanová Nikol
-
TS Graceful (Czech)
4
Ruth Benešová
-
TS Graceful (Czech)
5
Alžběta Kárníková
-
KOBRA Bruntál (Czech)
Fitness Kids 10-12 years
1
Terezie Teichlová
-
TS Graceful (Czech)
2
Nikola Kerhartová
-
KOBRA Bruntál (Czech)
3
Charlotte Šteinigerová
-
KOBRA Bruntál (Czech)
4
Tereza Hrušková
-
Bruntál (Czech)
Fitness Kids 12-14 years
1
Sára Slezáková
-
ŠK Victoria (Slovakia)
2
Natalie Hájková
-
KOBRA Bruntál (Czech)
3
Klára Vokálová
-
Bruntál (Czech)
4
Aneta Nováková
-
KOBRA Bruntál (Czech)
Wellness
1
Kristína Krajčírová
-
Radošina (Slovakia)
2
Katarína Sádecká
-
Domaniža (Slovakia)
Women’s Fitness Figure over 35 years
1
Dagmar Liptáková
-
Bardejov (Slovakia)
2
Michaela Šunderlíková
-
Synergym (Slovakia)
3
Andrea Haringová
-
ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
4
Silvia Hlaváčová
-
ŠK Naturálka (Slovakia)
Women’s Fitness Figure - Open
1
Dagmar Liptáková
-
Bardejov (Slovakia)
2
Michaela Šunderlíková
-
Synergym (Slovakia)
3
Aneta Gyuríková
-
THE Gym (Slovakia)
4
Andrea Haringová
-
ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
5
Silvia Hlaváčová
-
ŠK Naturálka (Slovakia)
Women’s Sports Model over 35 years
1
Martina Kapustová
-
ŠK Naturálka (Slovakia)
2
Petra Manyiova
-
ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
3
Michaela Stojková
-
Sport Fit Pezinok (Slovakia)
4
Soňa Stránska
-
WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
5
Alexandra Adamcova
-
Fitklub Lednické Rovne - FitArena LR (Slovakia)
Women’s Sports Model - Open
1
Zuzana Chmelovicsová
-
ŠK Arena Relax Team (Slovakia)
2
Martina Kapustová
-
ŠK Naturálka (Slovakia)
3
Michaela Stojková
-
Sport Fit Pezinok (Slovakia)
4
Soňa Stránska
-
WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
Women’s Bikini Diva’s Teen do 18 years
1
Laura Kunayová
-
WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
2
Réka Várady
-
ŠK Arena Relax Team (Slovakia)
Women’s Bikini Diva’s do 23 years
1
Jana Bírová
-
ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
2
Kristína Böhmová
-
Bratislava (Slovakia)
3
Laura Kunayová
-
WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
4
Charlotte Sekerková
-
WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
5
Réka Várady
-
ŠK Arena Relax Team (Slovakia)
Women’s Bikini Diva’s over 35 years
1
Petra Butková
-
Trnava (Slovakia)
2
Hana Kekeliová
-
ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
3
Petra Dr Kincs
-
Győr (Hungary)
4
Bettina Bártfai
-
Boldogkőváralja (Hungary)
Women’s Bikini Mamas
1
Hana Kekeliová
-
ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
2
Bettina Bártfai
-
Boldogkőváralja (Hungary)
Women’s Bikini Diva’s - Open
1
Jana Bírová
-
ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
2
Nikoleta Moreczová
-
ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
3
Kristína Böhmová
-
Bratislava (Slovakia)
4
Michaela Plašienková
-
WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
5
Veronika Tonková Bullová
-
Alekšince (Slovakia)
6
Ivana Kurillova
-
WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
7
Silvia Belánová
-
Košice (Slovakia)
8
Petra Dr Kincs
-
Győr (Hungary)
Men’s Physically Challenged
1
Čupka Michal
-
ŠK Victoria (Slovakia)
Men’s Physique Junior do 23 years
1
Matej Ivanov
-
Fitness centrum Ján Berdy (Slovakia)
2
Valo Marek
-
Čachtice (Slovakia)
3
Michal Droják
-
ŠK Naturálka (Slovakia)
Men’s Physique do 180cm
1
Matej Ivanov
-
Fitness centrum Ján Berdy (Slovakia)
2
Viliam Hečko
-
WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
3
Michal Oravec
-
Fitness centrum Ján Berdy (Slovakia)
4
Attila László
-
ŠK Arena Relax Team (Slovakia)
5
Michal Ivančo
-
Fitness centrum Ján Berdy (Slovakia)
6
Valo Marek
-
Čachtice (Slovakia)
7
Bánes Tomáš
-
Adamovské Kochanovce (Slovakia)
8
Ľubomír Kováč
-
ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
Men’s Physique over 180cm
1
Andrej Bačík
-
ŠK Naturálka (Slovakia)
2
Viktor Piroš
-
WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
3
Mário Polák
-
Sport Fit Pezinok (Slovakia)
4
Ján Leško
-
Fitness centrum Ján Berdy (Slovakia)
5
Lukáš Klimo
-
Bratislava (Slovakia)
6
Michal Kekeli
-
ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
7
Rudolf Bestvina
-
Trnava (Slovakia)
8
Tomáš Ficek
-
Rohožník (Slovakia)
9
Michal Droják
-
ŠK Naturálka (Slovakia)
10
Michal Michalík
-
Bratislava (Slovakia)
11
Bálint Németh
-
Miskolc (Hungary)
Men’s Classic Physique
1
Marek Štefanička
-
ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
2
Maroš Siman
-
Pohorelá (Slovakia)
3
Roland Simon
-
Nyíregyháza (Hungary)
4
Ján Potočár
-
Fitness centrum Ján Berdy (Slovakia)
5
Luigi Nikolas Švihel
-
Žilina (Slovakia)
6
Daniel Nemec
-
WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
7
Vladislav Both
-
ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
8
David Bugis
-
Veľké Kapušany (Slovakia)
9
Máté Szokol
-
Érd (Hungary)
10
Kristóf Nagy
-
Nyírpazony (Hungary)
11
Jose Eduardo Diaz Jimenez
-
Córdoba (Spain)
12
Gábor Papp
-
Budapest (Hungary)
13
Filip Stojchevski
-
Bitola (Macedonia)
14
Gergő Galambosi
-
Nyárliget (Hungary)
Men’s Natural Bodybuilding Teen 15-18 years
1
Peter Dubec
-
WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
2
Matúš Turzo
-
Podhorany - Mechenice (Slovakia)
3
Peter Hollý
-
Kysucké Nové Mesto (Slovakia)
4
Matúš Štefánka
-
Rudinská (Slovakia)
5
Koval Samuel
-
Považská Bystrica (Slovakia)
6
Jaroslav Liška
-
Považská Bystrica (Slovakia)
7
Adrián Klement
-
WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
Men’s Natural Bodybuilding do 23 years
1
Marcell Fülöp
-
Arnold Team , Get River Fitness (Hungary)
2
René Sochan
-
Michajlov (Slovakia)
3
Ľubomîr Mišovec
-
Slavnica (Slovakia)
4
Peter Dubec
-
WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
5
Matúš Turzo
-
Podhorany - Mechenice (Slovakia)
Men’s Natural Bodybuilding 40-50 years
1
Rastislav Rožok
-
ELITE GYM (Slovakia)
2
Andrej Drahoš
-
POWER GYM Zlaté Moravce (Slovakia)
3
Maximilián Mistrík
-
Podbrezová (Slovakia)
Men’s Natural Bodybuilding over 50 years
1
Branislav Bezák
-
Chynorany (Slovakia)
2
Levente Szoke
-
Kráľovsky Chlmec (Slovakia)
3
Marián Šimončič
-
Sport Fit Pezinok (Slovakia)
Men’s Natural Bodybuilding do 175cm
1
Jakub Jankovič
-
ŠK Naturálka (Slovakia)
photo
2
Márk Madarász
-
Abaújszántó (Hungary)
3
Rastislav Rožok
-
ELITE GYM (Slovakia)
4
Márk Varga
-
Čechynce (Slovakia)
5
Štefan Bodnár
-
ELITE GYM (Slovakia)
6
Marcell Fülöp
-
Arnold Team , Get River Fitness (Hungary)
7
Tomáš Tokár
-
ELITE GYM (Slovakia)
8
Damián Garbár
-
Fitness centrum Ján Berdy (Slovakia)
9
Ján Szilágyi
-
THE Gym (Slovakia)
10
Ján Vozarik
-
Fitklub Lednické Rovne - FitArena LR (Slovakia)
photo
Men’s Natural Bodybuilding over 175cm
1
Erik Tóth
-
THE Gym (Slovakia)
2
Viktor Kollár
-
ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
photo
3
Gergő Zámbó
-
Lesenceistvánd (Hungary)
4
M?té Kiss
-
Dunaújváros (Hungary)
5
Andrej Drahoš
-
POWER GYM Zlaté Moravce (Slovakia)
/
facebook
numărul de vizionări: 4720
Comentariu: 1
Data:
2022-05-03 14:00:32
28.5.2022 - (Bratislava - Slovensko) - ŠK POWERFIT / SANK - Elite TOUR
Adăuga adaugă comentariu
Mai multe concursuri organizate in aceasta localitate,...
11.5.2024
9. European POWERFIT Natural cup
20.5.2023
8. European POWERFIT Natural cup
28.5.2022
7. European POWERFIT Natural cup
25.5.2019
PowerFit Natural Cup
15.-17.6.2018
World Children Fitness Championships
5.5.2018
PowerFit Natural Cup
13.5.2017
2.ročník Media4rent Natural Cup
7.5.2016
Media4rent naturál cup - dorast, juniori kulturistika, mr.physique, bikiny a model
16.5.2015
Medzinárodná súťaž Miss natural BRATISLAVA bikini. model. figura. MS. Physique
25.4.2015
MOZOLANI CLASSIC - medzin. pohárová súťaž v kulturistike mužov a bikiny fitness žien
1.2.2014
Fitness day Incheba Bratislava
21.9.2013
Harley Davidson Cup 2013 - kulturistika, fitness,...
25.1.2013
Fitness DAY - INCHEBA 2013
11.-12.6.2011
MSR fitnes detí - PENGYM CUP 2011 OPEN
30.4.2011
Majstrovstvá SR v kulturistike, kl. kulturistike mužov - Grand Prix Slovakia
30.4.2011
Majstrovstvá SR v kulturistike, kl. kulturistike mužov
2.-5.7.2010
Majstrovstvá Sveta vo fitness detí
8.5.2010
M-SR mužov v kulturistike a klasickej kulturistike
31.5.2009
Cena Vladimíra Bajana vo fitness detí
30.-31.5.2009
ME IFBB v kulturistike, fitness a bodyfitness žien a fitness mužov
31.5.2008
Majstrovstvá SR fitness detí a dorasteniek Aminostar Cup
17.5.2008
Majstrovstvá SR fitness, bodyfitness, Kulturistika žien a fitness mužov
12.5.2007
Majstrovstvá SR fitness, bodyfitness žien a fitness mužov
3.6.2006
Medzinárodné majstrovstvá Slovenska vo fitness - SFF
7.5.2006
Majstrovstvá SR vo fitness a bodyfitness žien
5.-8.5.2006
Majstrovstvá Európy v kulturistike a klasickej kulturistike mužov a miešaných párov
29.10.2005
III. International Fitness Cup
5.6.2005
III. Medzinárodné majstrovstvá Slovenska vo fitness, GP Slovakia Fit Kid
8.5.2005
Majstrovstvá Slovenska vo fitness, bodyfitness a kulturistike žien
14.11.2004
International fitnes Cup 2004
11.6.2004
Majstrovstvá Slovenska vo fitness a bodyfitness
10.5.2003
Majstrovstvá Slovenska vo fitness žien
27.4.2002
The Slovak Pro fitness Classic IFBB
27.4.2002
Majstrovstvá Slovenska vo fitness - Fitneska Slovenska
4.5.2001
Majstrovstvá Slovenska vo Fitness
19.5.2000
Majstrovstvá Slovenska vo fitness
12.-14.11.1999
53. Majstrovstvá Sveta v kulturistike mužov
1.5.1998
Majstrovstvá Slovenska vo fitness
18.-19.10.1997
Majstrovstvá Sveta žien vo fitness
18.-19.10.1997
XV Majstrovstvá Sveta v kulturistike žien a zmiešaných párov
18.4.1997
Majstrovstvá Slovenskej republiky vo fitness - Fitneska Slovenska
30.6.1996
European Womens Pro Invitational Slovakia, Grand Prix
31.5.1996
Fitneska Slovenska 1996 - Majstrovstvá Slovenska
24.-26.11.1995
Majstrovstvá Sveta juniorov a masters
20.3.1993
Majstrovstvá juniorov a junioriek Slovenska
13.4.1991
Majstrovstvá Slovenska mužov a žien
15.5.1976
Majstrovstvá SSR staršieho dorastu
10.3.1973
Krajské Majstrovstvá v kulturistike - Západoslovenský kraj
17.2.1973
Krajské Majstrovstvá dorastencov - Západoslovenský kraj
3.6.1972
V. Majstrovstvá ČSSR v kulturistike
22.4.1972
IV. Majstrovstvá SSR v kulturistike
15.3.1972
Západoslovenské oblastné Majstrovstvá v kulturistike
27.2.1971
Západoslovenské oblastné Majstrovstvá v kulturistike
-12.1970
IV. ročník kulturistickej súťaže o Putovný pohár časopisu Tréner a cvičiteľ
24.-25.5.1968
I. Majstrovstvá ČSSR v kulturistike
28.-29.4.1967
III. ročník kulturistickej súťaže o Putovný pohár časopisu Tréner a cvičiteľ
9.-10.12.1966
3. ročník - Veľká cena Mladej gardy
-6.1965
I. ročník kulturistickej súťaže o Putovný pohár časopisu Tréner a cvičiteľ
--1965
Veľká cena Mladej gardy II. ročník
--1964
I. ročník - Veľká cena Mladej gardy v kulturistike