www.zbodyfit.com
Majstrovstvá Slovenskej Republiky v Naturálnej kulturistike a fitness
1.6.2019 - (Michalovce - Slovacchia) / SANK

Numero di partecipanti - 106,
Numero totale di categorie - 27


Categoria del concorso
Posizione / Nome e cognome
Club di appartenenza
Photo
Kulturistika Teen 15-18 rokov
1
Róbert Burian
  - ŠK PowerFit Bratislava
2
Arian Norouzi
  - Nitra
3
Samuel Tartaľ
  - Kojatice - Šarišské Lužianky
Kulturistika Junior do 23 rokov, do 176cm
1
Alex Lukáč
  - WPcomp - bodybuilding
Alex Lukáč photo 
2
David Vlček
  - WPcomp - bodybuilding
Kulturistika Junior do 23 rokov, nad 176cm
1
Dominik Novotný
  - Považská Bystrica
2
Roman Drienik
  - Fitklub Lednické Rovne - FitArena LR
3
Róbert Burian
  - ŠK PowerFit Bratislava
Naturálna kulturistika Masters 40-50 rokov
1
Štefan Kanich
  - Sport Fit Pezinok
2
Miroslav Poláček
  - ŠK Victoria
3
Tibor Dinka
  - ŠK Arena Relax Team
Tibor Dinka photo 
4
Martin Kyselica
  - ŠHM Fitnesscentrum Malacky
5
Branislav Bezák
  - Chynorany
6
Alexander Toman
  - Šaľa
Naturálna kulturistika Masters 50-60 rokov
  - KNK HIT Banská Bystrica
2
Branislav Bezák
  - Chynorany
3
Levente Szoke
  - Kráľovsky Chlmec
4
Igor Horváth
  - BRIELA natural šport klub
Naturálna kulturistika Masters nad 60 rokov
1
Peter Petkeš
  - BRIELA natural šport klub
2
Krasimír Gerasimov
  - Fitness centrum Ján Berdy
Fitness Figure
1
Margita Zvaríková
  - Sport Fit Pezinok
2
Dagmar Liptáková
  - Bardejov
3
Alexandra Golhová
  - WPcomp - bodybuilding
4
Mária Levická
  - Nitra
5
Michaela Stojková
  - Sport Fit Pezinok
6
Katarína Šarmírová
  - WPcomp - bodybuilding
7
Martina Filová
  - Považská Bystrica
Fitness Figure nad 35 rokov
1
Margita Zvaríková
  - Sport Fit Pezinok
2
Pavlína Kováčová
  - ŠK PowerFit Bratislava
3
Dagmar Liptáková
  - Bardejov
4
Mária Levická
  - Nitra
5
Martina Filová
  - Považská Bystrica
Mr. Physique
1
Viktor Piroš
  - WPcomp - bodybuilding
2
Jakub Kollár
  - ŠK PowerFit Bratislava
3
Richard Kozák
  - ŠK PowerFit Bratislava
4
Matej Malík
  - Trnava
5
Dalimír Fridrich
  - BRIELA natural šport klub
6
Nikolas Nehéz
  - Kráľovský Chlmec
Classic Physique
1
Marek Štefanička
  - ŠK PowerFit Bratislava
2
Daniel Nemec
  - Malacky
3
Marek Pavkov
  - BRIELA natural šport klub
4
Michal Kováč
  - ŠK PowerFit Bratislava
Šport Model do 164cm
1
Zuzana Chmelovicsová
  - ŠK Arena Relax Team
2
Kitti Babošová
  - WPcomp - bodybuilding
Kitti Babošová photo 
3
Eva Jenisová
  - Nitra
4
Jaroslava Hritzová
  - WPcomp - bodybuilding
Šport Model nad 164cm
1
Dana Vizárová
  - WPcomp - bodybuilding
2
Alexandra Hutarová
  - WPcomp - bodybuilding
3
Soňa Stránska
  - WPcomp - bodybuilding
Šport Model nad 35 rokov
1
Dana Vizárová
  - WPcomp - bodybuilding
2
Hajnalka Baloghová
  - ŠK Arena Relax Team
3
Erika Kankova
  - Rohožník
4
Soňa Stránska
  - WPcomp - bodybuilding
5
Jaroslava Hritzová
  - WPcomp - bodybuilding
Fitness deti 6-9 rokov
1
Zara Tkáčová
  - ŠK Victoria
2
Justýna Waldhansová
  - TS Graceful
3
Amálie Kremlová
  - TS Graceful
4
Terezie Teichlová
  - TS Graceful
5
Alexandra Gorbatenková
  - ŠK Victoria
Fitness deti 10-12 rokov
1
Sára Slezáková
  - ŠK Victoria
2
Eliška Valčíková
  - TS Graceful
3
Matylda Kalkusová
  - Kyjov
Fitness Bikini Junior do 23 rokov, do 164cm
1
Silvia Řeháková
  - WPcomp - bodybuilding
Silvia Řeháková photo 
2
Marianna Mikušová
  - WPcomp - bodybuilding
3
Michaela Plašienková
  - WPcomp - bodybuilding
4
Simona Andrásyová
  - Sereď
Fitness Bikini Junior do 23 rokov, nad 164cm
1
Nikola Šalíková
  - WPcomp - bodybuilding
2
Veronika Rebryová
  - WPcomp - bodybuilding
3
Silvia Chvojková
  - BRIELA natural šport klub
4
Viktória Čemeričková
  - Ždaňa
5
Viktória Kováčiková
  - POWER Gym Zlaté Moravce
6
Luisa Lipovská
  - Ivanka pri Dunaji
7
Michaela Ivánová
  - ŠK Arena Relax Team
Fitness Bikini do 162cm
1
Barbora Chalániová
  - POWER Gym Zlaté Moravce
2
Silvia Řeháková
  - WPcomp - bodybuilding
Silvia Řeháková photo 
3
Marianna Mikušová
  - WPcomp - bodybuilding
4
Michaela Plašienková
  - WPcomp - bodybuilding
5
Simona Andrásyová
  - Sereď
Fitness Bikini do 170cm
1
Nikola Šalíková
  - WPcomp - bodybuilding
2
Silvia Chvojková
  - BRIELA natural šport klub
3
Katarína Kompasová
  - POWER Gym Zlaté Moravce
4
Orsolya Juhászová
  - ŠK Arena Relax Team
5
Viktória Kováčiková
  - POWER Gym Zlaté Moravce
Fitness Bikini nad 170cm
1
Veronika Rebryová
  - WPcomp - bodybuilding
2
Renáta Zamastilová
  - WPcomp - bodybuilding
3
Simona Némethová
  - Synergym
4
Viktória Čemeričková
  - Ždaňa
5
Luisa Lipovská
  - Ivanka pri Dunaji
Naturálna kulturistika do 172cm
1
Matúš Košický
  - WPcomp - bodybuilding
Matúš Košický photo 
2
David Vlček
  - WPcomp - bodybuilding
3
Ján Vozarik
  - Fitklub Lednické Rovne - FitArena LR
Ján Vozarik photo 
4
Tomáš Tokár
  - EliteGym Veľké Kapušany
Naturálna kulturistika do 175cm
1
Alex Lukáč
  - WPcomp - bodybuilding
Alex Lukáč photo 
2
Štefan Kanich
  - Sport Fit Pezinok
3
Marek Blahušiak
  - Stupava
Naturálna kulturistika do 180cm
1
Martin Čambál
  - Bratislava
  - KNK HIT Banská Bystrica
4
Peter Lapin
  - KNK HIT Banská Bystrica
5
Daniel Kubaský
  - Spišské Vlachy
Naturálna kulturistika nad 180cm
  - Šaľa
2
Pavol Staňák
  - Šaľa
3
Alexander Toman
  - Šaľa
Najlepšia voľná zostava
Štefan Kanich
  - Sport Fit Pezinok
Miss sympatie
Nikola Šalíková
  - WPcomp - bodybuilding
Muži - absolútny víťaz
AV
Martin Čambál
  - Bratislava
/ facebook
numero di visualizzazioni: 4719


commento: 0
Tutti i messaggi

  Altre gare tenute in questa località,...