www.zbodyfit.com
Majstrovstvá Slovenskej republiky v naturálnej kulturistike a fitness
14.5.2022 - (Košice - Szlovákia) / SANK

Versenyzők száma - 119,
Összes kategória - 22


Versenykategória
Helyezés / Keresztnév és vezetéknév
Klub tagság
Photo
Ženy Fitness Figura - Open
1
Dagmar Liptáková
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovensko)
2
Aneta Gyuríková
  - THE Gym (Slovensko)
3
Michaela Šunderlíková
  - Synergym (Slovensko)
Ženy Fitness Figura nad 35 rokov
1
Dagmar Liptáková
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovensko)
2
Michaela Šunderlíková
  - Synergym (Slovensko)
3
Andrea Haringová
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
Ms. Physique - Open
1
Soňa Cíferská
  - Sport Fit Pezinok (Slovensko)
Ženy Šport Model - Open
1
Zuzana Chmelovicsová
  - ŠK Arena Relax Team (Slovensko)
2
Martina Kapustová
  - ŠK Naturálka (Slovensko)
3
Michaela Stojková
  - Sport Fit Pezinok (Slovensko)
4
Soňa Stránska
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
5
Velková Katarína
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
Ženy Šport Model nad 35 rokov
1
Petra Manyiova
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
2
Martina Kapustová
  - ŠK Naturálka (Slovensko)
3
Michaela Stojková
  - Sport Fit Pezinok (Slovensko)
4
Soňa Stránska
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
5
Alexandra Adamcova
  - Fitklub Lednické Rovne - FitArena LR (Slovensko)
6
Iveta Holá
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
Muži Naturálna kulturistika do 50 rokov
1
Peter Lapin
  - ŠK Arena Relax Team (Slovensko)
2
Rastislav Rožok
  - ELITE GYM (Slovensko)
3
Maximilián Mistrík
  - Podbrezová (Slovensko)
4
Andrej Drahoš
  - POWER GYM Zlaté Moravce (Slovensko)
Muži Naturálna kulturistika nad 50 rokov
1
Branislav Bezák
  - Chynorany (Slovensko)
2
Levente Szoke
  - Kráľovsky Chlmec (Slovensko)
3
Marián Šimončič
  - Sport Fit Pezinok (Slovensko)
Ženy Fitness Bikini Dorast do 18 rokov
1
Laura Kunayová
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
2
Adriana Svédová
  - ŠK Arena Relax Team (Slovensko)
3
Réka Várady
  - ŠK Arena Relax Team (Slovensko)
Ženy Fitness Bikini Junior do 23 rokov
1
Jana Bírová
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
2
Laura Kunayová
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
3
Kristína Böhmová
  - Bratislava (Slovensko)
4
Charlotte Sekerková
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
5
Adriana Svédová
  - ŠK Arena Relax Team (Slovensko)
6
Réka Várady
  - ŠK Arena Relax Team (Slovensko)
Ženy Fitness Bikini do 164cm
1
Michaela Plašienková
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
2
Nikoleta Moreczová
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
3
Veronika Tonková Bullová
  - Alekšince (Slovensko)
4
Julia Balombiniova
  - ELITE GYM (Slovensko)
5
Charlotte Sekerková
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
6
Radoslava Rákociová
  - Slovensko (Slovensko)
Ženy Fitness Bikini nad 164cm
1
Jana Bírová
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
2
Kristína Böhmová
  - Bratislava (Slovensko)
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
4
Silvia Belánová
  - Košice (Slovensko)
Ženy Fitness Bikini nad 35 rokov
1
Petra Butková
  - Trnava (Slovensko)
2
Veronika Novotová
  - Vištuk (Slovensko)
3
Hana Kekeliová
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
4
Radoslava Rákociová
  - Slovensko (Slovensko)
Muži Telesne postihnutý
1
Čupka Michal
  - ŠK Victoria (Slovensko)
Muži Classic Physique
1
Marek Štefanička
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
2
Maroš Siman
  - Pohorelá (Slovensko)
3
Ján Potočár
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovensko)
4
Varga Martin
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovensko)
5
Vladislav Both
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
6
Jozef Mikula
  - Slovensko (Slovensko)
7
Štefan Vincze
  - BRIELA natural šport klub (Slovensko)
8
Tomáš Kučerák
  - Revúca (Slovensko)
9
Michal Lenghart
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
10
Radovan Dubňanský
  - Lenartov (Slovensko)
Mr. Physique Junior do 23 rokov
1
Matej Ivanov
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovensko)
2
Kamil Kundrik
  - Bertotovce (Slovensko)
3
Marek Čižmár
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovensko)
4
Michal Droják
  - ŠK Naturálka (Slovensko)
5
Valo Marek
  - Čachtice (Slovensko)
6
Adam Kubišta
  - Láb (Slovensko)
7
Dominik Kováč
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovensko)
8
Michal Šulek
  - Slovensko (Slovensko)
9
Filip Talapka
  - Nitra (Slovensko)
Mr. Physique do 182cm
1
Michal Oravec
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovensko)
2
Attila László
  - ŠK Arena Relax Team (Slovensko)
3
Matej Ivanov
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovensko)
4
Marián Siksa
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovensko)
5
Kamil Kundrik
  - Bertotovce (Slovensko)
6
Michal Ivančo
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovensko)
7
Ľubomír Kováč
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
8
Tomáš Horváth
  - ŠK Arena Relax Team (Slovensko)
9
Matej Kollár
  - Trnava (Slovensko)
10
Bánes Tomáš
  - Adamovské Kochanovce (Slovensko)
Mr. Physique nad 182cm
1
Andrej Bačík
  - ŠK Naturálka (Slovensko)
2
Viktor Piroš
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
3
Ján Leško
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovensko)
4
Mário Polák
  - Sport Fit Pezinok (Slovensko)
5
Michal Droják
  - ŠK Naturálka (Slovensko)
6
Ľuboš Nižňan
  - Sport Fit Pezinok (Slovensko)
7
Tomáš Ficek
  - Rohožník (Slovensko)
8
Rudolf Bestvina
  - Trnava (Slovensko)
9
Michal Kekeli
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
10
Andrej Krajčovič
  - Sport Fit Pezinok (Slovensko)
Muži Naturálna kulturistika Dorast 15-18 rokov
1
Peter Dubec
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
2
Jozef Jenča
  - Slovensko (Slovensko)
3
Jaroslav Liška
  - Považská Bystrica (Slovensko)
4
Koval Samuel
  - Považská Bystrica (Slovensko)
5
Lukáš Čuboň
  - Makov (Slovensko)
Muži Naturálna kulturistika do 23 rokov
1
René Sochan
  - Michajlov (Slovensko)
2
Peter Dubec
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
3
Ľubomîr Mišovec
  - Slavnica (Slovensko)
4
Igor Kopsa
  - Košice (Slovensko)
5
Samuel Káčer
  - Trnava (Slovensko)
6
Martin Bednárik
  - Veľký Cetín (Slovensko)
7
Jaroslav Liška
  - Považská Bystrica (Slovensko)
8
Koval Samuel
  - Považská Bystrica (Slovensko)
9
Martin Brezina
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
Muži Naturálna kulturistika do 175cm
1
Jakub Jankovič
  - ŠK Naturálka (Slovensko)
Jakub Jankovič photo 
2
Tomáš Tokár
  - ELITE GYM (Slovensko)
3
Štefan Bodnár
  - ELITE GYM (Slovensko)
4
Márk Varga
  - Čechynce (Slovensko)
5
Ján Szilágyi
  - THE Gym (Slovensko)
6
René Sochan
  - Michajlov (Slovensko)
7
Damián Garbár
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovensko)
8
Ľubomîr Mišovec
  - Slavnica (Slovensko)
9
Branislav Bezák
  - Chynorany (Slovensko)
10
Ján Vozarik
  - Lednické Rovne (Slovensko)
Ján Vozarik photo 
Muži Naturálna kulturistika do 180cm
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
Viktor Kollár photo 
2
Marek Pavkov
  - BRIELA natural šport klub (Slovensko)
3
Peter Lapin
  - ŠK Arena Relax Team (Slovensko)
Muži Naturálna kulturistika nad 180cm
  - THE Gym (Slovensko)
2
Filip Roh
  - Martin (Slovensko)
3
Patrik Sciranka
  - Košice (Slovensko)
4
Andrej Drahoš
  - POWER GYM Zlaté Moravce (Slovensko)
/ facebook
a megtekintések száma: 2993


hozzászólás: 0
Összes hozzászólás

  További versenyek a környéken,...