www.zbodyfit.com
7. European POWERFIT Natural cup
28.5.2022 - (Bratislava - Szlovákia) / SANK

Versenyzők száma - 127,
Összes kategória - 25


Versenykategória
Helyezés / Keresztnév és vezetéknév
Klub tagság
Photo
Fitness Kids 5-8 years
1
Emma Bokšová
  - TS Graceful (Czech)
2
Dohnálková Lucie
  - TS Graceful (Czech)
3
Michelle Šteinigerová
  - KOBRA Bruntál (Czech)
Fitness Kids 8-10 years
1
Alexandra Gorbatenková
  - ŠK Victoria (Slovakia)
2
Justýna Waldhansová
  - TS Graceful (Czech)
3
Hochmanová Nikol
  - TS Graceful (Czech)
4
Ruth Benešová
  - TS Graceful (Czech)
5
Alžběta Kárníková
  - KOBRA Bruntál (Czech)
Fitness Kids 10-12 years
1
Terezie Teichlová
  - TS Graceful (Czech)
2
Nikola Kerhartová
  - KOBRA Bruntál (Czech)
3
Charlotte Šteinigerová
  - KOBRA Bruntál (Czech)
4
Tereza Hrušková
  - Bruntál (Czech)
Fitness Kids 12-14 years
1
Sára Slezáková
  - ŠK Victoria (Slovakia)
2
Natalie Hájková
  - KOBRA Bruntál (Czech)
3
Klára Vokálová
  - Bruntál (Czech)
4
Aneta Nováková
  - KOBRA Bruntál (Czech)
Wellness
1
Kristína Krajčírová
  - Radošina (Slovakia)
2
Katarína Sádecká
  - Domaniža (Slovakia)
Women’s Fitness Figure over 35 years
1
Dagmar Liptáková
  - Bardejov (Slovakia)
2
Michaela Šunderlíková
  - Synergym (Slovakia)
3
Andrea Haringová
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
4
Silvia Hlaváčová
  - ŠK Naturálka (Slovakia)
Women’s Fitness Figure - Open
1
Dagmar Liptáková
  - Bardejov (Slovakia)
2
Michaela Šunderlíková
  - Synergym (Slovakia)
3
Aneta Gyuríková
  - THE Gym (Slovakia)
4
Andrea Haringová
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
5
Silvia Hlaváčová
  - ŠK Naturálka (Slovakia)
Women’s Sports Model over 35 years
1
Martina Kapustová
  - ŠK Naturálka (Slovakia)
2
Petra Manyiova
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
3
Michaela Stojková
  - Sport Fit Pezinok (Slovakia)
4
Soňa Stránska
  - WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
5
Alexandra Adamcova
  - Fitklub Lednické Rovne - FitArena LR (Slovakia)
Women’s Sports Model - Open
1
Zuzana Chmelovicsová
  - ŠK Arena Relax Team (Slovakia)
2
Martina Kapustová
  - ŠK Naturálka (Slovakia)
3
Michaela Stojková
  - Sport Fit Pezinok (Slovakia)
4
Soňa Stránska
  - WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
Women’s Bikini Diva’s Teen do 18 years
1
Laura Kunayová
  - WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
2
Réka Várady
  - ŠK Arena Relax Team (Slovakia)
Women’s Bikini Diva’s do 23 years
1
Jana Bírová
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
2
Kristína Böhmová
  - Bratislava (Slovakia)
3
Laura Kunayová
  - WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
4
Charlotte Sekerková
  - WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
5
Réka Várady
  - ŠK Arena Relax Team (Slovakia)
Women’s Bikini Diva’s over 35 years
1
Petra Butková
  - Trnava (Slovakia)
2
Hana Kekeliová
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
3
Petra Dr Kincs
  - Győr (Hungary)
4
Bettina Bártfai
  - Boldogkőváralja (Hungary)
Women’s Bikini Mamas
1
Hana Kekeliová
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
2
Bettina Bártfai
  - Boldogkőváralja (Hungary)
Women’s Bikini Diva’s - Open
1
Jana Bírová
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
2
Nikoleta Moreczová
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
3
Kristína Böhmová
  - Bratislava (Slovakia)
4
Michaela Plašienková
  - WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
5
Veronika Tonková Bullová
  - Alekšince (Slovakia)
6
Ivana Kurillova
  - WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
7
Silvia Belánová
  - Košice (Slovakia)
8
Petra Dr Kincs
  - Győr (Hungary)
Men’s Physically Challenged
1
Čupka Michal
  - ŠK Victoria (Slovakia)
Men’s Physique Junior do 23 years
1
Matej Ivanov
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovakia)
2
Valo Marek
  - Čachtice (Slovakia)
3
Michal Droják
  - ŠK Naturálka (Slovakia)
Men’s Physique do 180cm
1
Matej Ivanov
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovakia)
2
Viliam Hečko
  - WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
3
Michal Oravec
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovakia)
4
Attila László
  - ŠK Arena Relax Team (Slovakia)
5
Michal Ivančo
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovakia)
6
Valo Marek
  - Čachtice (Slovakia)
7
Bánes Tomáš
  - Adamovské Kochanovce (Slovakia)
8
Ľubomír Kováč
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
Men’s Physique over 180cm
1
Andrej Bačík
  - ŠK Naturálka (Slovakia)
2
Viktor Piroš
  - WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
3
Mário Polák
  - Sport Fit Pezinok (Slovakia)
4
Ján Leško
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovakia)
5
Lukáš Klimo
  - Bratislava (Slovakia)
6
Michal Kekeli
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
7
Rudolf Bestvina
  - Trnava (Slovakia)
8
Tomáš Ficek
  - Rohožník (Slovakia)
9
Michal Droják
  - ŠK Naturálka (Slovakia)
10
Michal Michalík
  - Bratislava (Slovakia)
11
Bálint Németh
  - Miskolc (Hungary)
Men’s Classic Physique
1
Marek Štefanička
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
2
Maroš Siman
  - Pohorelá (Slovakia)
3
Roland Simon
  - Nyíregyháza (Hungary)
4
Ján Potočár
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovakia)
5
Luigi Nikolas Švihel
  - Žilina (Slovakia)
6
Daniel Nemec
  - WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
7
Vladislav Both
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
8
David Bugis
  - Veľké Kapušany (Slovakia)
9
Máté Szokol
  - Érd (Hungary)
10
Kristóf Nagy
  - Nyírpazony (Hungary)
11
Jose Eduardo Diaz Jimenez
  - Córdoba (Spain)
12
Gábor Papp
  - Budapest (Hungary)
13
Filip Stojchevski
  - Bitola (Macedonia)
14
Gergő Galambosi
  - Nyárliget (Hungary)
Men’s Natural Bodybuilding Teen 15-18 years
1
Peter Dubec
  - WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
2
Matúš Turzo
  - Podhorany - Mechenice (Slovakia)
3
Peter Hollý
  - Kysucké Nové Mesto (Slovakia)
4
Matúš Štefánka
  - Rudinská (Slovakia)
5
Koval Samuel
  - Považská Bystrica (Slovakia)
6
Jaroslav Liška
  - Považská Bystrica (Slovakia)
7
Adrián Klement
  - WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
Men’s Natural Bodybuilding do 23 years
1
Marcell Fülöp
  - Arnold Team , Get River Fitness (Hungary)
2
René Sochan
  - Michajlov (Slovakia)
3
Ľubomîr Mišovec
  - Slavnica (Slovakia)
4
Peter Dubec
  - WPcomp - bodybuilding (Slovakia)
5
Matúš Turzo
  - Podhorany - Mechenice (Slovakia)
Men’s Natural Bodybuilding 40-50 years
1
Rastislav Rožok
  - ELITE GYM (Slovakia)
2
Andrej Drahoš
  - POWER GYM Zlaté Moravce (Slovakia)
3
Maximilián Mistrík
  - Podbrezová (Slovakia)
Men’s Natural Bodybuilding over 50 years
1
Branislav Bezák
  - Chynorany (Slovakia)
2
Levente Szoke
  - Kráľovsky Chlmec (Slovakia)
3
Marián Šimončič
  - Sport Fit Pezinok (Slovakia)
Men’s Natural Bodybuilding do 175cm
1
Jakub Jankovič
  - ŠK Naturálka (Slovakia)
Jakub Jankovič photo 
2
Márk Madarász
  - Abaújszántó (Hungary)
3
Rastislav Rožok
  - ELITE GYM (Slovakia)
4
Márk Varga
  - Čechynce (Slovakia)
5
Štefan Bodnár
  - ELITE GYM (Slovakia)
6
Marcell Fülöp
  - Arnold Team , Get River Fitness (Hungary)
7
Tomáš Tokár
  - ELITE GYM (Slovakia)
8
Damián Garbár
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovakia)
9
Ján Szilágyi
  - THE Gym (Slovakia)
10
Ján Vozarik
  - Fitklub Lednické Rovne - FitArena LR (Slovakia)
Ján Vozarik photo 
Men’s Natural Bodybuilding over 175cm
  - THE Gym (Slovakia)
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovakia)
Viktor Kollár photo 
3
Gergő Zámbó
  - Lesenceistvánd (Hungary)
4
M?té Kiss
  - Dunaújváros (Hungary)
5
Andrej Drahoš
  - POWER GYM Zlaté Moravce (Slovakia)
/ facebook
a megtekintések száma: 5104


hozzászólás: 1
 Időpont: 2022-05-03 14:00:32
28.5.2022 - (Bratislava - Slovensko) - ŠK POWERFIT / SANK - Elite TOUR
Hozzáadni megjegyzés hozzáadása

  További versenyek a környéken,...