www.zbodyfit.com
IX. Victoria Natural Cup
15.10.2022 - (Viničné - Slovakia) / SANK

Number of contestants - 111,
Number of categories together - 23


Category
Placing / First name and surname
Club membership
Photo
Fitness deti 5-8 rokov
1
Tamara Stašová
  - ŠK Naturálka (Slovensko)
2
Emma Bokšová
  - TS Graceful (Česko)
3
Stefania Giurgiuca
  - SATU MARE (Rumunsko)
Fitness deti 8-10 rokov
1
Justýna Waldhansová
  - TS Graceful (Česko)
2
Ruth Benešová
  - TS Graceful (Česko)
3
Anastasia Bonea
  - Satu Mare (Rumunsko)
4
Lara Maria FĂNĂŢAN
  - Satu Mare (Rumunsko)
Fitness deti 10-12 rokov
1
Alexandra Gorbatenková
  - ŠK Victoria (Slovensko)
2
Hochmanová Nikol
  - TS Graceful (Česko)
3
Delia Georgiana Surducan
  - Satu Mare (Rumunsko)
4
Casandra Cezara Paşcalău Iva
  - Club Sportiv Thomas Gym Satu Mare (Rumunsko)
5
Nikola Kerhartová
  - KOBRA Bruntál (Česko)
Fitness deti 12-14 rokov
1
Sára Slezáková
  - ŠK Victoria (Slovensko)
2
Livia Ionela Păcurar
  - Satu Mare (Rumunsko)
3
Natalie Hájková
  - KOBRA Bruntál (Česko)
4
Anna Cecilie Vodičková
  - KOBRA Bruntál (Česko)
5
Tereza Hrušková
  - Bruntál (Česko)
Ženy Fitness Figura - Open
1
Dagmar Liptáková
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovensko)
2
Michaela Šunderlíková
  - Synergym
Ženy Šport Model - Open
1
Klaudia Dancs
  - Abaújszántó (Maďarsko)
2
Petra Manyiova
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
Wellness
1
Kristína Krajčírová
  - Radošina (Slovensko)
2
Réka Szekács Vörös
  - ŠK Arena Relax Team (Slovensko)
Ženy Fitness Bikini Junior do 23 rokov
1
Sophia Lukacikova
  - Nitra (Slovensko)
2
Jana Bírová
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
3
Charlotte Sekerková
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
4
Monika Urbanová
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
5
Petra Filipová
  - Semerovo (Slovensko)
Ženy Fitness Bikini nad 35 rokov
1
Dana Vizárová
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
2
Veronika Novotová
  - Vištuk (Slovensko)
3
Soňa Stránska
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
4
Petra Butková
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
5
Virág Fátrai
  - Salamon Dia Team (Maďarsko)
Ženy Bikini Mamas
1
Veronika Novotová
  - Vištuk (Slovensko)
2
Soňa Stránska
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
3
Petra Butková
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
Ženy Fitness Bikini - Open
1
Sophia Lukacikova
  - Nitra (Slovensko)
2
Jana Bírová
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
3
Boglárka Borsos
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
4
Dana Vizárová
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
5
Michaela Plašienková
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
6
Charlotte Sekerková
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
7
Aneta Bojňanská
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
8
Lucia Slaušeková
  - BRIELA natural šport klub (Slovensko)
9
Alica Janíčková
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
10
Virág Fátrai
  - Salamon Dia Team (Maďarsko)
11
Kristina Havrancikova
  - ŠK Arena Relax Team (Slovensko)
Muži Naturálna kulturistika 40-50 rokov
1
Štefan Kanich
  - Sport Fit Pezinok (Slovensko)
2
Miroslav Poláček
  - ŠK Victoria (Slovensko)
3
Rastislav Rožok
  - ELITE GYM (Slovensko)
Muži Naturálna kulturistika nad 50 rokov
1
Marian Zvarík
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
Marian Zvarík photo 
2
Branislav Bezák
  - Chynorany (Slovensko)
3
Levente Szoke
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovensko)
4
Peter Petkeš
  - BRIELA natural šport klub (Slovensko)
5
Milan Virág
  - ŠK Victoria (Slovensko)
Muži Naturálna kulturistika Dorast 15-18 rokov
1
Matúš Turzo
  - Podhorany - Mechenice (Slovensko)
2
Peter Dubec
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
3
Adam Paulík
  - Prakovce (Slovensko)
Muži Naturálna kulturistika Junior do 23 rokov
1
Marcell Fülöp
  - Arnold Team , Get River Fitness (Maďarsko)
2
Marián Škorik
  - Kysucké Nové Mesto (Slovensko)
3
Martin Ježek
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
4
Martin Bednárik
  - Veľký Cetín (Slovensko)
5
Peter Dubec
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
Muži Naturálna kulturistika do 175cm
1
Alex Lukáč
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
Alex Lukáč photo 
2
Marcell Fülöp
  - Arnold Team , Get River Fitness (Maďarsko)
3
Miroslav Poláček
  - ŠK Victoria (Slovensko)
4
Tomáš Tokár
  - ELITE GYM (Slovensko)
5
Marian Zvarík
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
Marian Zvarík photo 
6
Rastislav Rožok
  - ELITE GYM (Slovensko)
Muži Naturálna kulturistika nad 175cm
1
Štefan Kanich
  - Sport Fit Pezinok (Slovensko)
2
Jakub Kollár
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
Viktor Kollár photo 
4
Marián Škorik
  - Kysucké Nové Mesto (Slovensko)
Muži Telesne postihnutý
1
Čupka Michal
  - ŠK Victoria (Slovensko)
Muži Athletik
1
Matúš Košický
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
Matúš Košický photo 
2
Martin Lojkovič
  - ŠK Arena Relax Team (Slovensko)
Mr. Physique Junior do 23 rokov
1
Matej Ivanov
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovensko)
2
Erik Köböl
  - Petrovce (Maďarsko)
3
Martin Bobák
  - Hlohovec (Slovensko)
4
Kamil Kundrik
  - Bertotovce (Slovensko)
5
Soltys Samuel
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
6
Dávid Kollár
  - Hlohovec (Slovensko)
7
Filip Talapka
  - Nitra (Slovensko)
8
Robert Grünfeld
  - ŠK Arena Relax Team (Slovensko)
Mr. Physique do 180cm
1
Attila László
  - ŠK Arena Relax Team (Slovensko)
2
Bánes Tomáš
  - Adamovské Kochanovce (Slovensko)
3
Kamil Kundrik
  - Bertotovce (Slovensko)
4
Patrik Maďar
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovensko)
5
Robert Grünfeld
  - ŠK Arena Relax Team (Slovensko)
Mr. Physique nad 180cm
1
Matej Ivanov
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovensko)
2
Marek Krajňak
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
3
Mesároš Kristián
  - Stupava (Slovensko)
4
Mário Polák
  - Sport Fit Pezinok (Slovensko)
5
Erik Köböl
  - Petrovce (Maďarsko)
6
Martin Bobák
  - Hlohovec (Slovensko)
7
Soltys Samuel
  - WPcomp - bodybuilding (Slovensko)
8
Dávid Kollár
  - Hlohovec (Slovensko)
9
Rudolf Bestvina
  - Trnava (Slovensko)
10
Michal Michalík
  - Bratislava (Slovensko)
Muži Classic Physique
1
Ján Potočár
  - Fitness centrum Ján Berdy (Slovensko)
2
Martin Slezák
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
3
Marek Štefanička
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
4
Dávid Pinček
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
5
Majerčík Mário
  - Konská (Slovensko)
6
Peter Kinči
  - Jelka (Slovensko)
7
Róbert Herák
  - Lopašov (Slovensko)
8
Jakub Jäger
  - ŠK PowerFit Bratislava (Slovensko)
9
Peter Suchán
  - Malženice (Slovensko)
10
Martin Plešmíd
  - Považská Bystrica (Slovensko)
11
Mário Čulaga
  - Slovensko (Slovensko)
12
Ján Vančo
  - Hlohovec (Slovensko)
/ facebook
number of views: 3604


comments: 0
All posts

  Other competitions in this area,...