www.zbodyfit.com
2.ročník Media4rent Natural Cup
13.5.2017 - (Bratislava - Slovakia) / SANK

Number of contestants - 176,
Number of categories together - 31


Category
Placing / First name and surname
Club membership
Photo
Fitness deti
1
Klára Vokálová
  - KOBRA Bruntál
2
Valerie Jordová
  - KOBRA Bruntál
3
Ela Kostrůnková
  - KOBRA Bruntál
4
Daniela Kořínková
  - KOBRA Bruntál
5
Alžběta Kárníková
  - KOBRA Bruntál
6
Aneta Nováková
  - KOBRA Bruntál
7
Josef Kupka
  - KOBRA Bruntál
Telesne postihnutý
1
Mário Crkoň
  - Púchov
2
Peter Szitka
  - Reca
3
Boris Benčat
  - ŠK Arena Relax Team
Zmiešané páry
1
Daniela Krejčová
  - BRIELA natural šport klub
1
František Hofman
  - ASC Dukla Praha
2
Pavlína Kováčová
  - ŠK PowerFit Bratislava
2
Vladimír Heck
  - ŠK LifeGym
3
Veronika Ferenci
  - ŠK Victoria
3
Marek Ferenci
  - ŠK Victoria
Masters muži 40-50 rokov
1
Marek Topľanský
  - Košice
2
Miroslav Poláček
  - ŠK Victoria
3
Andrej Machovič
  - Nitra
4
Vladimír Heck
  - ŠK LifeGym
Masters muži nad 50 rokov
1
Vladimír Lipták
  - WPcomp - bodybuilding
2
Marián Gruca
  - WPcomp - bodybuilding
3
Peter Petkeš
  - BRIELA natural šport klub
Fitness figura do 165cm
1
Michaela Sýkorová
  - POWER Gym Zlaté Moravce
2
Katarína Dojčanová
  - ŠK LifeGym
3
Nikola Danyiová
  - Košice
4
Jarmila Gaborova
  - Sport Fit Pezinok
5
Renata Teslovičová
  - ŠK PowerFit Bratislava
Fitness figura nad 165cm
1
Ibolya Bognárová
  - Synergym
2
Kateřina Morawcová
  - Praha
3
Veronika Görcsová
  - ŠK Arena Relax Team
4
Andrea Remšíková
  - Bratislava
5
Martina Rizikyová
  - Malé Kršteňany
6
Mária Frajková
  - POWER Gym Zlaté Moravce
Fitness figura nad 35 rokov
1
Katarína Dojčanová
  - ŠK LifeGym
2
Mária Augustinová Štalmachová
  - WPcomp - bodybuilding
3
Martina Rizikyová
  - Malé Kršteňany
4
Mária Frajková
  - POWER Gym Zlaté Moravce
Dorast 15-18 rokov
1
Lukáš Lajtoš
  - KNK HIT Banská Bystrica
2
Roman Bízik
  - ŠK Naturálka
3
Otto Bartoš
  - TJ Slovácká Slavia
4
Marek Makovnik
  - WPcomp - bodybuilding
5
Dominik Gombala
  - Velký Krtíš
Junior 18-23 rokov, do 176cm
1
Branislav Dózsa
  - ŠK Naturálka
2
Dominik Greguška
  - Fitklub Lednické Rovne - FitArena LR
3
Marek Vicen
  - Láb
4
David Vlček
  - Bratislava
5
Roman Bízik
  - ŠK Naturálka
Junior 18-23 rokov, nad 176cm
1
René Bero
  - ŠK Arena Relax Team
2
Matúš Mercell
  - ŠHM Fitnesscentrum Malacky
3
Martin Maňovský
  - Nitra
4
Otto Bartoš
  - TJ Slovácká Slavia
Ms. Physique
1
Pavlína Kováčová
  - ŠK PowerFit Bratislava
2
Iveta Juricová
  - ŠK Natural Body-Fitnes
3
Dáša Červenková
  - Považská Bystrica
Šport model do 165cm
1
Šárka Čejková
  - Liberec
2
Dana Vizárová
  - WPcomp - bodybuilding
3
Daniela Krejčová
  - BRIELA natural šport klub
4
Henrieta Kvasňovská
  - Športový klub JFK
5
Martina Mališová
  - BRIELA natural šport klub
6
Veronika Ferenci
  - ŠK Victoria
7
Valéria Putzová
  - Synergym
8
Paula Lacová
  - BRIELA natural šport klub
Šport model nad 165cm
1
Anna Lacko
  - ŠK Naturálka
2
Veronika Longauer
  - ŠHM Fitnesscentrum Malacky
3
Nikola Varga
  - Synergym
4
Cyntia Manon Bencsics
  - BRIELA natural šport klub
5
Mária Orbanová
  - Šenkvice
6
Dominika Borsuková
  - ŠK LifeGym
7
Monika Čakvári
  - Fitness ŠIPKA
8
Miroslava Dubčáková
  - Športový klub JFK
Šport model nad 35 rokov
1
Šárka Čejková
  - Liberec
2
Henrieta Kvasňovská
  - Športový klub JFK
3
Veronika Longauer
  - ŠHM Fitnesscentrum Malacky
4
Dana Vizárová
  - WPcomp - bodybuilding
5
Mária Garai
  - Bátorove Kosihy
6
Edita Nováková
  - WPcomp - bodybuilding
7
Miroslava Dubčáková
  - Športový klub JFK
Mr. Physique do 23 rokov
1
Pavel Machů
  - Luhačovice
2
Adam Ábel
  - WPcomp - bodybuilding
3
Richard Kozák
  - ŠK PowerFit Bratislava
4
Dávid Knor
  - Fitness ŠIPKA
5
Tomáš Zabó
  - BRIELA natural šport klub
6
Michal Jurda
  - WPcomp - bodybuilding
7
Mário Crkoň
  - Púchov
Mr. Physique do 180cm
1
Pavel Machů
  - Luhačovice
2
Dan Xaver
  - Praha
3
Adam Ábel
  - WPcomp - bodybuilding
4
Richard Kozák
  - ŠK PowerFit Bratislava
5
Erik Havaš
  - Banská Bystrica
6
Matej Dugovič
  - Sport Fit Pezinok
7
Michal Brozman
  - ŠK Naturálka
8
Marek Pavkov
  - BRIELA natural šport klub
9
Marek Sitár
  - ŠK Naturálka
10
Michal Jurda
  - WPcomp - bodybuilding
11
Milan Pokuta
  - Košice
12
Marián Krescanko
  - WPcomp - bodybuilding
Mr. Physique nad 180cm
1
Tomáš Debnár
  - POWER Gym Zlaté Moravce
2
Mário Polák
  - Sport Fit Pezinok
3
Miroslav Babic
  - WPcomp - bodybuilding
4
Dalimír Fridrich
  - BRIELA natural šport klub
5
Richard Kmeť
  - ŠK PowerFit Bratislava
6
Michal Kováč
  - ŠK PowerFit Bratislava
7
Marek Kurta
  - Pribor
8
Martin Kotrady
  - Smižany
Fitness Bikini do 23 rokov, do 165cm
1
Martina Velecká
  - WPcomp - bodybuilding
2
Lucia Kmeťová
  - Sport Fit Pezinok
3
Viktória Hatraková
  - BRIELA natural šport klub
4
Kristína Lacková
  - ŠK Naturálka
5
Michaela Plašienková
  - WPcomp - bodybuilding
6
Petronela Hnilicová
  - Hliník nad Hronom
Fitness Bikini do 23 rokov, nad 165cm
1
Natália Horváthová
  - BRIELA natural šport klub
2
Libuša Korímová
  - BRIELA natural šport klub
3
Anikó Herberger
  - Synergym
DQ
Michaela Kočišová
  - Bratislava
Fitness Bikini do 164cm
1
Réka Pocsai
  - Pécs
2
Martina Velecká
  - WPcomp - bodybuilding
3
Lucia Kmeťová
  - Sport Fit Pezinok
4
Adriána Machalcová
  - BRIELA natural šport klub
5
Emília Rujáková
  - WPcomp - bodybuilding
6
Anna Zrakova
  - Sport Fit Pezinok
7
Renáta Petőczová
  - ŠK Arena Relax Team
8
Jana Ochodničanová
  - WPcomp - bodybuilding
9
Simona Rakytová
  - Banská Bystrica
10
Michaela Plašienková
  - WPcomp - bodybuilding
11
Németová Zuzana
  - BRIELA natural šport klub
12
Martina Parašínová
  - Bratislava
Fitness Bikini do 170cm
1
Natália Horváthová
  - BRIELA natural šport klub
2
Miroslava Koberecová
  - ŠK Arena Relax Team
3
Kristína Lacková
  - ŠK Naturálka
4
Libuša Korímová
  - BRIELA natural šport klub
5
Martina Mašírová
  - ŠK PowerFit Bratislava
6
Nikolett Milos
  - Kozármisleny
7
Adriana Mesarošová
  - Bratislava
8
Kinga Czére
  - Bátorove Kosihy
Fitness Bikini nad 170cm
1
Martina Poizlová
  - Sport Fit Pezinok
2
Michaela Pančušková
  - Sport Fit Pezinok
3
Anna Kozaňáková
  - BRIELA natural šport klub
4
Dominika Aranyosiová
  - ŠK PowerFit Bratislava
5
Anikó Malík
  - Synergym
6
Dana Balogová
  - Fitness centrum Ján Berdy
7
Mária Straková
  - Bratislava
8
Jana Čáková
  - Sliač
9
Michaela Kočišová
  - Bratislava
Muži do 175cm
1
František Hofman
  - ASC Dukla Praha
2
Michal Studenič
  - ŠK Natural Body-Fitnes
3
Marek Toplanský
  - Košice
4
Mikuláš Vajaš
  - ŠK LifeGym
5
Peter Socha
  - Nitra
6
Tomáš Mester
  - ŠK Arena Relax Team
7
Branislav Dózsa
  - ŠK Naturálka
8
Michal Rakovan
  - Povazska Bystrica
9
Marek Blahušiak
  - Stupava
10
János Andriska
  - Kiskőrös
11
Daniel Nemec
  - ŠHM Fitnesscentrum Malacky
12
Tomáš Beňuš
  - Zbehy
13
Roland Pálfy
  - ŠK Arena Relax Team
14
Marián Urva
  - Rimavská Píla
15
Gábor Csikós
  - Budapest
Muži do 180cm
1
Martin Čambál
  - ŠK PowerFit Bratislava
2
Lukáš Kujan
  - ŠK Natural Body-Fitnes
3
Alexander Virág
  - ŠK Arena Relax Team
4
Matúš Mercell
  - ŠHM Fitnesscentrum Malacky
5
Marek Ferenci
  - ŠK Victoria
6
Alexander Barok
  - BRIELA natural šport klub
7
Martin Grísnik
  - ŠK Naturálka
Muži nad 180cm
1
Pavel Čambál
  - ŠK PowerFit Bratislava
2
René Bero
  - ŠK Arena Relax Team
3
Andrej Drahoš
  - POWER Gym Zlaté Moravce
4
Michal Poláček
  - Žlkovce
5
Vladimír Heck
  - ŠK LifeGym
Kulturistika - Absolut
AV
Martin Čambál
  - ŠK PowerFit Bratislava
Fitness Bikini - Absolut
AV
Martina Velecká
  - WPcomp - bodybuilding
Mr. Physique - Absolut
AV
Tomáš Debnár
  - POWER Gym Zlaté Moravce
Šport model - Absolut
AV
Anna Lacko
  - ŠK Naturálka
Fitness figura - Absolut
AV
Ibolya Bognárová
  - Synergym
/ facebook
number of views: 8686


comments: 0
All posts

  Other competitions in this area,...