www.zbodyfit.com
NaturAllStars 2023 International Natural Bodybuilding Championship
9.-10.6.2023 - (Budapest - Maďarsko) / INBA-Hungary

Počet soutěžících - 249,
Počet kategorií spolu - 32


Soutěžní kategorie
Umístění / Jméno a příjmení
Klubová příslušnost
Photo
Men’s Athletik
1
Gergely Dósa
  - Üllő (HU)
2
Máté László
  - Budapest (HU)
3
Martin Steixner
  - Pusztavám (HU)
4
Bence Szigeti
  - Fülöpszállás (HU)
5
Balázs Füri
  - Budapest (HU)
6
Richard Flaška
  - ŠK Arena Relax Team (SK)
7
Balázs Győri
  - Debrecen (HU)
8
Vendel Baranyák
  - Makád (HU)
9
László Fekete
  - Monor (HU)
10
Máté Palánkai
  - Isaszeg (HU)
11
Stephan Hirsch
  - Zweibrücken (DE)
12
Zsolt Mázló
  - Debrecen (HU)
Zsolt Mázló photo 
13
Róbert Vincze
  - Makó (HU)
Men’s Bodybuilding Grand Masters over 50 years
1
Olaf Mann
  - München (DE)
2
Hans-Jörg Pelikan
  - Herford (DE)
3
József Rékási
  - Budapest (HU)
4
József Váradi
  - Budapest (HU)
Men’s Bodybuilding Junior do 23 years
1
Levente Faragó
  - Isaszeg (HU)
2
Marcell Fülöp
  - Dunaharaszti (HU)
3
Valentino Weßling
  - Pleinfeld (DE)
4
Omar Houran
  - debrecen (HU)
5
Norbert Pongor
  - Létavértes (HU)
6
István Budai
  - Biatorbágy (HU)
7
Botond Benke
  - Sárvár (HU)
8
Imre György
  - Madéfalva (HU)
Men’s Bodybuilding - Short Novice (up to 178cm)
1
Ubong Macaulay
  - DEBRECEN (HU)
2
Márk Szombati
  - Mátészalka (HU)
3
Norbert Pongor
  - Létavértes (HU)
4
Vendel Baranyák
  - Makád (HU)
5
István Oszlár
  - Budapest (HU)
6
Conan Dina
  - Jaszai Mari Utca (HU)
7
Róbert Vincze
  - Makó (HU)
8
Péter Bóta
  - Miskolc (HU)
Men’s Bodybuilding - Tall Novice (over 178cm)
1
Levente Faragó
  - Isaszeg (HU)
2
Balázs Faiszt
  - Érd (HU)
3
Máté László
  - Budapest (HU)
4
Martin Steixner
  - Pusztavám (HU)
5
Máté Misurák
  - Muscle Team Miskolc (HU)
6
Erwin Raduly
  - kezdivasarhely (HU)
7
Benjámin Álmos Rácz
  - Mohács (HU)
8
László Fekete
  - Monor (HU)
9
Botond Benke
  - Sárvár (HU)
Men’s Bodybuilding Masters 40-50 years
1
Szabolcs Holló
  - Muscle Team Miskolc (HU)
2
Ivan Byekwaso
  - Neu-Ulm (UG)
3
Rudy Sleiman
  - Mtaileb (LB)
4
Stephan Hirsch
  - Zweibrücken (DE)
5
József Egedi
  - Szeged (HU)
József Egedi photo 
6
Péter Bóta
  - Miskolc (HU)
Men’s Classic Physique - Short Novice (up to 178cm)
1
Chika Daniel Ugwokegbe
  - szombathely (NG)
2
Norbert Pongor
  - Létavértes (HU)
3
István Budai
  - Biatorbágy (HU)
4
Omar Houran
  - debrecen (HU)
5
Richard Flaška
  - ŠK Arena Relax Team (SK)
6
Conan Dina
  - Jaszai Mari Utca (HU)
7
Vendel Baranyák
  - Makád (HU)
8
Zsombor Krisztián
  - Kál (HU)
9
Máté Palánkai
  - Isaszeg (HU)
10
Rómeó Nagy
  - Újszász (HU)
11
Krisztian Kerekes
  - nottingham (HU)
Men’s Classic Physique - Tall Novice (over 178cm)
1
Martin Steixner
  - Pusztavám (HU)
2
Máté László
  - Budapest (HU)
3
Balázs Faiszt
  - Érd (HU)
4
Erik Ferka
  - Győr (HU)
5
László Fekete
  - Monor (HU)
6
Benjámin Álmos Rácz
  - Mohács (HU)
Women’s Bikini Diva’s over 45 years
1
Dana Vizárová
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
2
Soňa Stránska
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
3
Melinda Davidsson
  - Duisburg (DE)
4
Ferencné Uhrin
  - Békéscsaba (HU)
5
Erika Mosolygó
  - Szatymaz (HU)
6
Csilla Tóth
  - Szeged (HU)
Women’s Physique - Open
1
Zsofi Puskas
  - Erd (HU)
2
Andrea Kiss
  - Nagy Team (HU)
3
Nadine Drettmann
  - McFit (DE)
Women’s Sports Model over 35 years
1
Anita Szajkyné Novák
  - Muscle Team Miskolc (HU)
2
Petra Bócsi-Nagy
  - Budaörs (HU)
3
Anett Fehéri
  - Királyszentistv?n (HU)
4
Petra Dr Kincs
  - Győr (HU)
5
Dorottya Csonka
  - Püspökladány (HU)
Women’s Bikini Diva’s Junior do 23 years
1
Blanka Kiss
  - Gyula (HU)
2
Emese Borbély
  - Bana (HU)
3
Monika Urbanová
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
4
Sára Besenyei
  - Eger (HU)
5
Réka Várady
  - ŠK Arena Relax Team (SK)
6
Bernadett Csontos
  - Pácin (HU)
7
Fanni Benedik
  - Marcali (HU)
8
Tamara Kira Durányik
  - Mór (HU)
9
Szibilla Németh
  - Jánosháza (HU)
Women’s Figure over 35 years
1
Viktória Valter
  - Nagy Team (HU)
2
Georgina Koscsó
  - Encs (HU)
3
Gergőné Tímea Féder
  - Hangony (HU)
4
Anett Fehéri
  - Királyszentistv?n (HU)
5
Csilla Tóth
  - Szeged (HU)
Women’s Bikini Diva’s - Novice
  - Vonyarcvashegy (HU)
2
Sára Besenyei
  - Eger (HU)
3
Enikő Molnár-Köröskényi
  - Budapest (HU)
4
Monika Urbanová
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
5
Anita Szajkyné Novák
  - Muscle Team Miskolc (HU)
6
Barbara Horváth
  - Levél (HU)
7
Linda Szántóová
  - Tatabánya (HU)
8
Panna Széll
  - Komárom (HU)
9
Tamara Kira Durányik
  - Mór (HU)
10
Réka Belovics
  - Balmazújváros (HU)
11
Fanni Benedik
  - Marcali (HU)
12
Réka Soós
  - Nyíregyháza (HU)
13
Dóra Mezősdi
  - Salamon Dia Team (HU)
14
Szibilla Németh
  - Jánosháza (HU)
15
Krisztina Bernadett Szabó
  - Győr (HU)
16
Kinga Babicova
  - Slovensko (SK)
Women’s Wellness - Open
1
Bernadett Csontos
  - Pácin (HU)
2
Fanni Benedik
  - Marcali (HU)
3
Monika Tisajová
  - ŠK Arena Relax Team (SK)
Monika Tisajová photo 
Men’s Physique - Short (up to 178cm)
1
Krisztián Kovács
  - Kaposvár (HU)
2
Dániel Németh
  - Ózd (HU)
3
Csongor Czilli
  - Tapolca (HU)
4
Krisztián Tóth
  - vésztő (HU)
5
Zsombor Krisztián
  - Kál (HU)
6
Krisztián Varga
  - zalaegerszeg (HU)
Men’s Physique - Tall (over 178cm)
1
Botond Herold
  - Zalaegerszeg (HU)
2
Szabolcs Czár
  - Kalocsa (HU)
3
Zénó Koroknai
  - Budapest (HU)
4
Péter Dancs
  - Kisvárda (HU)
5
Daniel Nagy
  - Budapest, XIII. (HU)
6
Julian Leiting
  - Handeloh (DE)
7
Szilveszter Mészáros
  - Újszentmargita (HU)
8
Balázs Győri
  - Debrecen (HU)
9
Zoltán Dr Czimbalmos-Kozma
  - Pécs (HU)
10
Ákos Noel Tóth
  - Biatorbágy (HU)
Men’s Classic Physique - Short (up to 175cm)
1
Gergely Dósa
  - Üllő (HU)
2
Roland Simon
  - Nyíregyháza (HU)
3
Ubong Macaulay
  - DEBRECEN (HU)
4
Marcell Fülöp
  - Dunaharaszti (HU)
5
Chika Daniel Ugwokegbe
  - szombathely (NG)
6
Martin Slezák
  - Sporta Fitness Club (SK)
7
Dávid Sebestyén
  - Hatvan (HU)
Dávid Sebestyén photo 
7
Kristóf Nagy
  - Nyírpazony (HU)
8
Balázs Füri
  - Budapest (HU)
9
Róbert Vincze
  - Makó (HU)
10
Imre György
  - Madéfalva (HU)
Men’s Classic Physique - Tall (over 175cm)
1
Krisztián Gyulai
  - Budapest (HU)
2
Máté László
  - Budapest (HU)
3
Balázs Faiszt
  - Érd (HU)
4
Valentin Kiss
  - Kompolt (HU)
5
Bence Szigeti
  - Fülöpszállás (HU)
6
Dániel Kenéz
  - Debrecen (HU)
7
Benjámin Álmos Rácz
  - Mohács (HU)
8
Erik Ferka
  - Győr (HU)
9
Csaba Slavonics
  - Bükkösd (HU)
10
Daniel Knauer
  - Dußlingen (DE)
11
Máté Palánkai
  - Isaszeg (HU)
Women’s Bathing Suit Beauties
1
Petra Markovics
  - Kaposvár (HU)
2
Kitti Böröcz
  - Győr (HU)
3
Zsaklin Olah
  - győr (HU)
4
Virág Fátrai
  - Salamon Dia Team (HU)
5
Petra Dr Kincs
  - Győr (HU)
6
Réka Soós
  - Nyíregyháza (HU)
7
Petra Bócsi-Nagy
  - Budaörs (HU)
8
Szilvia Mauterer
  - Budapest (HU)
9
Panna Széll
  - Komárom (HU)
10
Melinda Davidsson
  - Duisburg (DE)
11
Csilla Tóth
  - Szeged (HU)
Women’s Figure - Open
1
Viktória Valter
  - Nagy Team (HU)
2
Zsofi Puskas
  - Erd (HU)
3
Petra Jónás
  - Galga Building Sportegyesület (HU)
4
Gergőné Tímea Féder
  - Hangony (HU)
5
Dorka Burján
  - Galga Building Sportegyesület (HU)
6
Anett Fehéri
  - Királyszentistv?n (HU)
Women’s Sports Model - Open
1
Bianka Petró
  - Budapest (HU)
2
Anita Szajkyné Novák
  - Muscle Team Miskolc (HU)
3
Vivien Repka
  - Budapest (HU)
4
Enikő Molnár-Köröskényi
  - Budapest (HU)
5
Petra Dr Kincs
  - Győr (HU)
6
Ivana Kurillova
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
7
Dorka Burján
  - Galga Building Sportegyesület (HU)
8
Georgina Koscsó
  - Encs (HU)
9
Barbara Varga
  - Budapest (HU)
10
Krisztina Szabó
  - Győr (HU)
11
Kinga Babicova
  - Slovensko (SK)
Women’s Bikini Mamas
1
Petra Markovics
  - Kaposvár (HU)
2
Anita Szajkyné Novák
  - Muscle Team Miskolc (HU)
3
Szilvia Mauterer
  - Budapest (HU)
4
Petra Bócsi-Nagy
  - Budaörs (HU)
5
Viktória Hadnagy
  - Zalaegerszeg (HU)
6
Dóra Mezősdi
  - Salamon Dia Team (HU)
7
Dorottya Csonka
  - Püspökladány (HU)
8
Ferencné Uhrin
  - Békéscsaba (HU)
9
Kinga Babicova
  - Slovensko (SK)
10
Erika Mosolygó
  - Szatymaz (HU)
Women’s Bikini Diva’s over 35 years
1
Petra Markovics
  - Kaposvár (HU)
2
Anita Szajkyné Novák
  - Muscle Team Miskolc (HU)
3
Dana Vizárová
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
4
Réka Belovics
  - Balmazújváros (HU)
5
Virág Fátrai
  - Salamon Dia Team (HU)
6
Szilvia Mauterer
  - Budapest (HU)
7
Petra Bócsi-Nagy
  - Budaörs (HU)
8
Petra Dr Kincs
  - Győr (HU)
9
Linda Szántóová
  - Tatabánya (HU)
10
Viktória Hadnagy
  - Zalaegerszeg (HU)
11
Dóra Mezősdi
  - Salamon Dia Team (HU)
12
Dorottya Csonka
  - Püspökladány (HU)
Women’s Bikini Diva’s - Short (up to 164cm)
1
Blanka Kiss
  - Gyula (HU)
2
Emese Borbély
  - Bana (HU)
3
Evelin Kónya
  - Budapest (HU)
4
Petra Markovics
  - Kaposvár (HU)
5
Barbara Horváth
  - Levél (HU)
6
Michaela Plašienková
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
7
Vivien Repka
  - Budapest (HU)
8
Réka Belovics
  - Balmazújváros (HU)
9
Virág Fátrai
  - Salamon Dia Team (HU)
10
Barbara Varga
  - Budapest (HU)
11
Lilla Lencsés
  - Négyszázalék Sportegyesület (HU)
12
Ivana Kurillova
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
Women’s Bikini Diva’s - Tall (over 164cm)
  - Vonyarcvashegy (HU)
2
Bianka Petró
  - Budapest (HU)
  - Nitrianske Pravno (SK)
4
Enikő Molnár-Köröskényi
  - Budapest (HU)
5
Karina Dell
  - München (DE)
6
Zsaklin Olah
  - győr (HU)
7
Kitti Böröcz
  - Győr (HU)
8
Panna Széll
  - Komárom (HU)
9
Fanni Benedik
  - Marcali (HU)
10
Réka Soós
  - Nyíregyháza (HU)
Men’s Bodybuilding - Short (up to 175cm)
1
Gergely Dósa
  - Üllő (HU)
2
Valentino Weßling
  - Pleinfeld (DE)
3
Roland Simon
  - Nyíregyháza (HU)
4
Marcell Fülöp
  - Dunaharaszti (HU)
5
Szabolcs Holló
  - Muscle Team Miskolc (HU)
6
Dávid Sebestyén
  - Hatvan (HU)
Dávid Sebestyén photo 
7
Kevin Rupf
  - Mietingen (DE)
8
Kristóf Nagy
  - Nyírpazony (HU)
9
Ivan Byekwaso
  - Neu-Ulm (UG)
10
Balázs Füri
  - Budapest (HU)
11
István Oszlár
  - Budapest (HU)
12
Jan Frisse
  - Essen (DE)
13
Imre György
  - Madéfalva (HU)
Men’s Bodybuilding - Tall (over 175cm)
1
Levente Faragó
  - Isaszeg (HU)
  - Sporta Fitness Club (SK)
Viktor Kollár photo 
3
Jeremy Knacke
  - McFit (DE)
4
Máté László
  - Budapest (HU)
5
Valentin Kiss
  - Kompolt (HU)
6
Dániel Kenéz
  - Debrecen (HU)
7
László Telek
  - Győr (HU)
8
Erwin Raduly
  - kezdivasarhely (HU)
9
Máté Misurák
  - Muscle Team Miskolc (HU)
10
Daniel Knauer
  - Dußlingen (DE)
Men’s Physique - Overall winner
AV
Gergely Dósa
  - Üllő (HU)
Women’s Sports Model - Overall winner
AV
Bianka Petró
  - Budapest (HU)
Women’s Bikini Diva’s - Overall winner
AV
Blanka Kiss
  - Gyula (HU)
Men’s Bodybuilding - Overall winner
AV
Levente Faragó
  - Isaszeg (HU)
/ facebook
počet shlédnutí: 7988


komentář: 0
Všechny příspěvky

  Další soutěže konající se v této lokalitě,...
21.-22.10.2022
17.-19.5.2019
15.-16.10.2016
10.-11.6.2016
19.-20.10.2013
15.-16.10.2011
16.-17.10.2010
10.3.2001
9.-11.4.1993