www.zbodyfit.com
INBA European Championships 2023 & 1. PNBA German Pro International Championships
13.-15.10.2023 - (Germersheim - Německo) / GNBF

Počet soutěžících - 589,
Počet kategorií spolu - 76


Soutěžní kategorie
Umístění / Jméno a příjmení
Klubová příslušnost
Photo
Men's Physically Challenged Wheelchair
1
Petr Lindák
Česko
2
Quirin Boeck
Německo
Men's Physically Challenged Standing
1
Chrysovalantis Chrysafis
Řecko
2
Lada Nykl
Česko
Women's Physique - PNBA Open
1
Nicole Basmer
Německo
2
Caterina Plosky
Rakousko
3
Andrea Kiss
Maďarsko
Women's Figure - PNBA Open
1
Valentina Tauro
Itálie
2
Ann-Sofie Gustavsen
Dánsko
Women's Bikini Diva's - PNBA Open
1
Vanessa Aichele
Německo
Vanessa Aichele photo 
Men's Physique - PNBA Open
1
Luca Ferretti
Itálie
2
Peter Simon Waelti
Švýcarsko
Men's Classic Physique - PNBA Open
1
Gabriele Galli
Itálie
2
Stefano Moretti
Itálie
3
András Máté Gömöri
Maďarsko
András Máté Gömöri photo 
Men's Natural Bodybuilding Masters - PNBA
1
Christian Kellenberger
Německo
2
Jens Berthold
Německo
3
Davide Donati
Itálie
4
Manuel Mancilla Mancilla Rengifo
Kolumbie
Men's Natural Bodybuilding - PNBA Open
1
Justin Waning
Německo
Německo
Men's Natural Bodybuilding - PNBA - Overall winner
1
Christian Kellenberger
Německo
2
Justin Waning
Německo
Men's Athletik - I. (height)
1
Rico Van Huizen
Nizozemí
2
Stefan Humpfer
Německo
3
Aitor Humanes
Katalánsko
4
David Kelterborn
Německo
5
Dean Clydesdale
Nizozemí
6
Dennis Von Elling
Německo
7
Süleyman Gültekin
Německo
8
Amon Winkler
Německo
9
Giovanni Fortino
Německo
Men's Athletik - II. (height)
1
Imro Beuk
Nizozemí
2
Stefan Koblischek
Německo
3
Wesley Van Gils
Nizozemí
4
Marco Pino
Německo
5
Arthur Neumann
Německo
6
Franco Billitteri
Itálie
7
Mike Kierok
Německo
8
Maik Müller
Německo
9
Alain Markus Dergham
Německo
Men's Athletik - Overall winner
1
Rico Van Huizen
Nizozemí
2
Imro Beuk
Nizozemí
Men's Classic Physique Teen 13-19 years
1
Bulcsú Simon
Maďarsko
2
Alessandro Pizzaleo
Německo
3
Jonas Simon
Německo
4
Laurens Beck
Německo
5
Matteo Merk
Německo
6
Nils Schronen
Německo
7
Darian Holfert
Německo
8
Nikita Kühn
Německo
9
Arthur Le Luong
Francie
Men's Classic Physique Junior - I. (height) (20-23 years)
1
Wörner Fabian
Německo
2
Fatih Bicioglu
Německo
3
Daniel Stumpe
Německo
4
Noah Zorell
Německo
5
Ghaith Shanati
Rakousko
6
Jean-Nicolas Bohmsach
Německo
7
Edon Hoxha
Německo
8
Ludwig Netzband
Německo
9
Tobias Krausgrill
Německo
10
Benjamin Hensel
Německo
11
Sascha Schneider
Německo
12
Joao Santos
Švýcarsko
Jacob Wolff
Německo
Duc Bui
Německo
Men's Classic Physique Junior - II. (height) (20-23 years)
1
Tom Störmer
Německo
2
Glenn Kolb
Německo
3
Jonathan Hartmann
Německo
4
Nils Meinke
Německo
5
John Shevlin
Rakousko
6
Jakob Hinkel
Německo
7
Arian Borchers
Německo
8
Dean Kramer
Německo
9
Benjamin Nett
Německo
10
Jan-Luca Albrecht
Německo
11
Christopher Gloy
Německo
12
Felix Zimmermann
Německo
Berdan Michel
Německo
Alexander Schäfer
Německo
Sylvan Szmul
Německo
Nicolas Lamparth
Německo
Men's Classic Physique Junior - Overall winner
1
Wörner Fabian
Německo
2
Tom Störmer
Německo
Men's Classic Physique - I. (height)
1
Rocky Lee
Německo
Rocky Lee photo 
2
Wörner Fabian
Německo
3
Can Erbas
Německo
4
Paul Rudolph
Německo
5
Marcel Alves Rodrigues
Německo
6
Philip Schneider
Německo
7
Christian Roehrl
Německo
8
Anuphan Yutthayong
Německo
9
Sven Englmann
Německo
10
Laurens Beck
Německo
11
Ghaith Shanati
Rakousko
12
Lukas Weitzel
Německo
Kevin Sauer
Německo
Julian Paltinger
Rakousko
Tom Meister
Německo
Grzegorz Jamróz
Polsko
Men's Classic Physique - II. (height)
1
Stephan Ta
Německo
2
Daniel Stumpe
Německo
3
Dominik Magnus Grams
Německo
4
Mike May
Německo
5
Fatih Bicioglu
Německo
6
Jan-Anton Kollek
Německo
7
Dominik Duda
Německo
8
Edmond Gargard
Německo
9
Dominick Seide
Německo
10
Marcel Springer
Německo
11
Deniz Cakmak
Německo
12
Benjamin Hensel
Německo
Wilhelm Ruder
Německo
Jean-Nicolas Bohmsach
Německo
Ludwig Netzband
Německo
Alexander Kraus
Německo
Duc Bui
Německo
André Falch
Německo
Men's Classic Physique - III. (height)
1
Haney Laurin
Německo
2
Rønåsen Jørn
Dánsko
3
Stefan Koblischek
Německo
4
Martin Asenov
Německo
5
Massimo Von Hebel
Německo
6
Tomáš Vágner
Česko
7
Samed Azaplioglu
Německo
8
Simon Carstensen
Německo
9
Joao Santos
Švýcarsko
10
Nick Meyer
Německo
11
Valentin Hörner
Německo
12
Ronald Brandl
Rakousko
Daniel Koblitz
Německo
Darian Holfert
Německo
Men's Classic Physique - IV. (height)
1
Niklas Althoff
Německo
2
Ali Mansour
Německo
3
Marek Leiendecker
Německo
4
Tom Störmer
Německo
5
Christian Bruchhäuser
Německo
6
Róbert Biró
Maďarsko
7
Frederik Auer
Německo
8
Sjard Roscher
Německo
9
Dean Kramer
Německo
10
Cino Jovanovic
Rakousko
11
Christoph Christensen
Německo
12
Jakob Hinkel
Německo
Lukas Sebastian Nölle
Německo
Daniel Senter
Německo
Sylvan Szmul
Německo
Achim Schad
Německo
Maximilian Kurrle
Německo
Men's Classic Physique - V. (height)
1
Wesley Van Gils
Nizozemí
2
Luxbauer Mathias
Rakousko
3
Lukas Sihorsch
Německo
4
Robert Häring
Německo
5
John Shevlin
Rakousko
6
Mohamad Al Eid
Německo
7
Guido Cichon
Německo
8
Johannes Hofmann
Rakousko
9
Stefan Weber
Německo
10
Christopher Gloy
Německo
11
Kevin Platzer
Rakousko
12
Franz-Xaver Kahr
Německo
Kevin Triller
Německo
Berdan Michel
Německo
Men's Classic Physique - Overall winner
1
Niklas Althoff
Německo
2
Rocky Lee
Německo
Rocky Lee photo 
3
Stephan Ta
Německo
3
Haney Laurin
Německo
5
Wesley Van Gils
Nizozemí
Women's Physique Junior 20-23 years
1
Julia Knappitsch
Rakousko
2
Johanna Schrott
Německo
Women's Physique - Open
1
Rosa Lilliu
Německo
2
Jenna Kresojevic
Německo
3
Jule Hübner
Německo
4
Vera Unkel
Švýcarsko
5
Marie Nick
Německo
6
Nadine Wackes
Německo
7
Johanna Schrott
Německo
8
Viktoria Keilholz
Německo
9
Daniela Fritz
Německo
Women's Bodybuilding - Open
1
Anastasia Natasha Kimmig
Německo
2
MaríaIsabel Martín
Katalánsko
3
Caterina Plosky
Rakousko
5
Franziska Mally
Rakousko
6
Linda Mathias
Německo
7
Verena Proksch
Německo
Mixed pairs
1
Johannes Hofmann
Rakousko
1
Verena Hofmann
Rakousko
Men's Natural Bodybuilding - I. (height) Novice
1
Meik Silfang
Německo
2
Paul Unger
Německo
3
Anuphan Yutthayong
Německo
4
Gerard Vera
Katalánsko
5
Arne Deißer
Německo
6
Pascal Schöniger
Německo
7
Tom Meister
Německo
8
Colin Seiferling
Německo
9
Dean Clydesdale
Nizozemí
10
Kai Klassmann
Německo
11
Jose Tiñana
Španělsko
12
Lada Nykl
Česko
Dennis Von Elling
Německo
Men's Natural Bodybuilding - II. (height) Novice
1
Daniel Stumpe
Německo
2
Dennis Tomkiewicz
Německo
3
Haney Laurin
Německo
4
Noah Zorell
Německo
5
Marcel Springer
Německo
6
Tomáš Vágner
Česko
7
Mike May
Německo
8
Dennis Kienitz
Německo
9
Nick Meyer
Německo
10
Valentin Hörner
Německo
11
Ronald Brandl
Rakousko
12
Daniel Koblitz
Německo
Men's Natural Bodybuilding - III. (height) Novice
1
Stefan Koblischek
Německo
2
Lucas Ramòn Seidel
Německo
3
Raphael Salzmann
Německo
4
Nils Meinke
Německo
5
Mohamad Al Eid
Německo
6
Fabian Thaler
Německo
7
Felix Zimmermann
Německo
8
David Patrzek
Německo
9
Simon Wendel
Německo
10
Jonathan Bohn
Německo
11
Lukas Sebastian Nölle
Německo
12
Mladen Petrinjak
Německo
Men's Natural Bodybuilding - Novice - Overall winner
1
Daniel Stumpe
Německo
2
Meik Silfang
Německo
3
Stefan Koblischek
Německo
Dennis Tomkiewicz
Německo
Men's Natural Bodybuilding Teen 13-19 years
1
Max Böhl
Německo
2
Bulcsú Simon
Maďarsko
3
Connor Fiege
Německo
4
Alessandro Pizzaleo
Německo
5
Lennardt Burghardt
Německo
6
Matteo Merk
Německo
7
Jonas Pollex
Německo
8
Jonas Simon
Německo
9
Laurens Beck
Německo
10
Florian Krop
Německo
11
Moritz Cargiet
Německo
12
Jan Wallstawe
Německo
Matúš Turzo
Slovensko
Nikita Kühn
Německo
Men's Natural Bodybuilding Junior - I. (height) (20-23 years)
1
Benjamin Schuster
Německo
2
Lennart Bruns
Německo
3
Konstantinos Mavropodis
Řecko
4
Luka Sokol
Německo
5
Meik Silfang
Německo
6
Serhat Bayram
Německo
7
Noah Zorell
Německo
8
Sascha Schneider
Německo
9
Constantin Wagner
Německo
10
Fabian Taraszkiewicz
Německo
11
Raúl Beato
Katalánsko
12
Arne Deißer
Německo
Noel Bieli
Švýcarsko
Levente Nyakas
Maďarsko
Men's Natural Bodybuilding Junior - II. (height) (20-23 years)
1
Lukas Häuser
Německo
2
Michel Wirtz
Německo
3
Adrian Ziegler
Německo
4
Matthias Meuther
Německo
5
Jannis Seiß
Německo
6
Tom Störmer
Německo
7
Nils Meinke
Německo
8
David groß
Německo
9
Dean Kramer
Německo
10
Nino Schweighöfer
Německo
11
Felix Zimmermann
Německo
12
Julian Voemel
Německo
Men's Natural Bodybuilding Junior - Overall winner
1
Benjamin Schuster
Německo
2
Lukas Häuser
Německo
Men's Natural Bodybuilding Jr. Masters 35-39 years
1
Robert Mond
Německo
2
Paul Rudolph
Německo
3
Dennis Bossow
Německo
4
Tomáš Vágner
Česko
5
Marco Pino
Německo
6
Mike May
Německo
7
Arne Bensel
Německo
8
Wilhelm Ruder
Německo
9
Benjamin Wangemann
Německo
Ronald Brandl
Rakousko
Men's Natural Bodybuilding Masters 40-49 years
1
Andrej Wagner
Německo
2
Patrick Haber
Německo
3
Urs Zumstein
Švýcarsko
4
Arthur Neumann
Německo
5
Daniel Horna
Katalánsko
6
Sven Englmann
Německo
7
David Kelterborn
Německo
8
Eric Lehr
Německo
9
Grzegorz Jamróz
Polsko
10
Maik Müller
Německo
11
Jose Tiñana
Španělsko
Men's Natural Bodybuilding Grand Masters 50-59 years
1
Saad Raddam
Německo
2
Rüdiger Lang
Německo
3
Andreas Radtke
Německo
4
Fabio Mangiarotti
Itálie
5
Wolfgang Meyer
Německo
6
Christopher Kunzfeld
Německo
7
Stefan Hartmann
Německo
Men's Natural Bodybuilding Ultra Masters over 60 years
1
Nigel Barton
United Kingdom
Nigel Barton photo 
2
Frank Cempulik
Německo
3
Hans-Jörg Pelikan
Německo
4
Martin Schaaf
Německo
5
Erich Hufnagl
Německo
6
Klaus Kuesters
Německo
7
Andreas Deindl
Německo
8
Heiko Tschierschke
Německo
9
Peter Klement
Německo
Peter Klement photo 
Men's Natural Bodybuilding Masters - Overall winner
1
Robert Mond
Německo
2
Andrej Wagner
Německo
3
Saad Raddam
Německo
4
Nigel Barton
United Kingdom
Nigel Barton photo 
Men's Natural Bodybuilding - I. (height)
1
Joe Näpfli
Německo
2
Andrej Wagner
Německo
3
Stefan Humpfer
Německo
4
Rico Van Huizen
Nizozemí
5
Philipp Reitzenstein
Německo
Německo
7
Pascal Chutsidis
Německo
8
hassib-can Pektas
Německo
9
Paul Unger
Německo
10
Daniel Horna
Katalánsko
11
Levente Nyakas
Maďarsko
12
Mario Nakamura
Německo
Fabian Taraszkiewicz
Německo
Lukas Weitzel
Německo
Dean Clydesdale
Nizozemí
Fabio Amato
Německo
Men's Natural Bodybuilding - II. (height)
1
Frederik Ipsen
Dánsko
2
Serhat Bayram
Německo
3
Patrick Haber
Německo
4
Can Erbas
Německo
5
Balázs Varga
Maďarsko
6
Rasool Zare
Írán
7
Jan-Anton Kollek
Německo
8
Dominick Seide
Německo
9
Kevin Roth
Německo
10
Noel Bieli
Švýcarsko
11
Colin Seiferling
Německo
12
Benjamin Wangemann
Německo
Mikhail Vardanian
Německo
Deniz Cakmak
Německo
Rene Mike Riemann
Německo
Men's Natural Bodybuilding - III. (height)
1
Janik Dreiseitl
Německo
2
Florian Peter
Itálie
3
Lennart Bruns
Německo
4
Sebastian Zeuner
Německo
5
Dennis Bossow
Německo
6
Markus Braunersreuther
Německo
7
Konstantinos Mavropodis
Řecko
8
Tomáš Vágner
Česko
9
Constantin Wagner
Německo
10
Eduard Koch
Německo
11
Kai Klassmann
Německo
12
Andreas Buchner
Německo
Men's Natural Bodybuilding - IV. (height)
1
Benjamin Schuster
Německo
2
Erik Tóth
Slovensko
3
Dennis Tomkiewicz
Německo
4
Haney Laurin
Německo
5
Timo Striffler
Německo
6
David groß
Německo
7
Oliver Kästle
Německo
8
Martin Asenov
Německo
9
Andreas Koncilia
Rakousko
10
Frank Cempulik
Německo
Ronald Brandl
Rakousko
Men's Natural Bodybuilding - V. (height)
1
Fabian Weber
Německo
2
Niklas Althoff
Německo
3
András Máté Gömöri
Maďarsko
András Máté Gömöri photo 
4
Lukas Häuser
Německo
5
Charalampis Kampourakis
Řecko
6
Ali Mansour
Německo
7
Julian Dornbach
Německo
8
Michel Wirtz
Německo
9
Daniel Senter
Německo
10
Kevin Degenhardt
Německo
11
Fedor Schander
Německo
12
Lucas Wallon
Německo
Julian Voemel
Německo
Arne Bensel
Německo
Mladen Petrinjak
Německo
Christoph Christensen
Německo
Men's Natural Bodybuilding - VI. (height)
1
Tim Ebert
Německo
2
Simon Wehning
Německo
3
Luis Krämer
Německo
4
Maik Sperlich
Německo
5
Matthias Meuther
Německo
6
Pascal Schrader
Německo
7
Johannes Obermeier
Německo
8
Lucas Ramòn Seidel
Německo
9
Kevin Kern
Německo
10
Mohamad Al Eid
Německo
11
Guido Cichon
Německo
12
Simon Wendel
Německo
Raphael Salzmann
Německo
Heiko Tschierschke
Německo
Fabian Thaler
Německo
Men's Natural Bodybuilding - Overall winner
1
Benjamin Schuster
Německo
2
Frederik Ipsen
Dánsko
3
Tim Ebert
Německo
4
Janik Dreiseitl
Německo
5
Joe Näpfli
Německo
6
Fabian Weber
Německo
Women's Bikini Mamas
1
Zsófia Beregszászi
Maďarsko
Zsófia Beregszászi photo 
2
Ineke Willems
Nizozemí
Women's Sports Model - Open
1
Viviane Freigang
Německo
2
Zsófia Beregszászi
Maďarsko
Zsófia Beregszászi photo 
3
Etlana Kraus
Německo
4
Marianne Honkoop
Nizozemí
5
Julia Klein
Německo
Women's Angels - Open
1
Ineke Willems
Nizozemí
Women's Wellness
1
Michaela Prinz
Německo
2
Leonie Bauer
Německo
3
Kira Baumgartner
Rakousko
4
Nadja Rietzler
Rakousko
5
Sally Jonna Haak
Německo
6
Kathleen Borsch
Německo
7
Tina Viertel
Německo
Women's Figure Teen 13-19 years
1
Rosa Lilliu
Německo
Women's Figure Junior 20-23 years
1
Julia Knappitsch
Rakousko
2
Jana Blatter
Švýcarsko
3
Gyulten Mangova
Německo
Women's Figure Jr. Masters 35-39 years
1
Rosali Locher
Německo
2
Kata Orvos
Maďarsko
3
Nadine Wackes
Německo
4
Maria Niedergesäß
Německo
5
Kathleen Borsch
Německo
Women's Figure Masters over 40 years
1
Sabrina Wolthusen
Německo
2
Michaela Koppi
Německo
3
Angela Pala
Rakousko
Women's Figure Masters - Overall winner
1
Rosali Locher
Německo
2
Sabrina Wolthusen
Německo
Women's Figure - Open
1
Franca Walter
Německo
2
Julia Knappitsch
Rakousko
3
Katharina Rexin
Německo
4
Rosali Locher
Německo
5
Kata Orvos
Maďarsko
6
Ines Schmid
Rakousko
7
Janine Kriechbaumer
Německo
8
Jana Blatter
Švýcarsko
9
Ulrike Saalfeld
Německo
10
Elena Gottschalk
Německo
11
Aneta Gyuríková
Slovensko
12
Valerie Lohbeck
Lucembursko
Gyulten Mangova
Německo
Christina Oberwalder
Rakousko
Angela Pala
Rakousko
Laura Vogel
Nizozemí
Kathleen Borsch
Německo
Men's Physique Teen 13-19 years
1
Dimeljo Avdylaj
Německo
2
Arthur Le Luong
Francie
3
Hannes Knickenberg
Německo
Men's Physique Junior 20-23 years
1
Fatih Bicioglu
Německo
2
Nick Kohler
Německo
3
Anthony Pahlevan
Belgie
4
Jonathan Hartmann
Německo
5
Noel Mathy
Německo
6
Nicolas Lamparth
Německo
7
Lukas Sperr
Německo
8
Fred Mohamed Seiz
Německo
9
Leander Schmidt
Německo
Men's Physique Jr. Masters 35-39 years
1
Eric Engmann
Německo
2
Patrick Müller
Německo
Men's Physique Masters over 40 years
1
Ray Scholtens
Nizozemí
Ray Scholtens photo 
2
Hans-Jörg Pelikan
Německo
3
David Galetto
Lucembursko
Men's Physique Masters - Overall winner
1
Eric Engmann
Německo
2
Ray Scholtens
Nizozemí
Ray Scholtens photo 
Men's Physique - I. (height)
1
Rocky Lee
Německo
Rocky Lee photo 
2
Arthur Mensah
Německo
3
Besart Miftaraj
Německo
4
Parwiz Zafari
Nizozemí
5
Federico Ferrè
Itálie
6
Oliver Cox
Německo
7
Julian Dr Hösl
Německo
8
Leonel Miranda Fernandes
Německo
9
Ovidiu-Stefan Apostu
Německo
10
Daniel Dams
Německo
11
Lars Juros
Německo
12
Milad Amiri
Německo
Paolo Appella
Německo
Lukas Sperr
Německo
Men's Physique - II. (height)
1
Rønåsen Jørn
Dánsko
2
Dimeljo Avdylaj
Německo
3
Jan-Anton Kollek
Německo
4
David Buser
Švýcarsko
5
Philipp Dinis
Německo
6
Maximilian Baum
Německo
7
Jonathan Hartmann
Německo
8
Benjamin Salja
Německo
9
Patrick Müller
Německo
10
Baldur Bahn
Německo
11
Dennis Zittlau
Německo
12
Noel Mathy
Německo
Achim Schad
Německo
Men's Physique - III. (height)
Německo
2
Nick Kohler
Německo
3
Eric Engmann
Německo
4
Noah Rieck
Německo
5
Paul Mathes
Německo
6
Wesley Van Gils
Nizozemí
7
Anthony Pahlevan
Belgie
8
Dariuus Layeghi
Německo
9
Calvin Dahm
Německo
10
Ivan Derr
Německo
11
Sammy Tran Dai
Německo
12
Marc Furier
Německo
David Galetto
Lucembursko
Miguel Rupprecht
Německo
Sergius Anhalt
Německo
Men's Physique - Overall winner
1
Rocky Lee
Německo
Rocky Lee photo 
2
Rønåsen Jørn
Dánsko
3
Lucas Rothe
Německo
Women's Bikini Diva's - Novice
1
Lisa Fellner
Německo
2
Sarah Robatsch
Rakousko
3
Stefanie Brugger
Rakousko
4
Laura Männel
Německo
5
Melina Westphal
Německo
6
Verena Hofmann
Rakousko
7
Eleni Melidou
Německo
8
Jessica Müller
Německo
9
Klaudia Bilicka
Německo
10
Maria Korfiati
Řecko
11
Beatrice Ganster
Rakousko
12
Jenny Köhn
Německo
Etlana Kraus
Německo
Jami Mirjam Ventura
Švýcarsko
Maria Nagyne Kekesi
Německo
Women's Bikini Diva's Teen 13-19 years
1
Hannah Röder
Německo
2
Adriána Koreňová
Slovensko
3
Melina Westphal
Německo
4
Sally Jonna Haak
Německo
Women's Bikini Diva's Junior 20-23 years
1
Alice Conti
Itálie
2
Laura Marie Fleddermann
Německo
3
Sarah Robatsch
Rakousko
Women's Bikini Diva's Jr. Masters 35-39 years
1
Jessica Müller
Německo
2
Ineke Willems
Nizozemí
Women's Bikini Diva's Masters over 40 years
1
Marianne Honkoop
Nizozemí
2
Lisa Weigel
Německo
3
Penelope Cantrell
Německo
4
Maria Nagyne Kekesi
Německo
5
Isadora Noelia Rojas Márquez
Německo
6
Jami Mirjam Ventura
Švýcarsko
Women's Bikini Diva's Grand Masters over 50 years
1
Milena Marchini
Itálie
2
Maria Korfiati
Řecko
3
Etlana Kraus
Německo
4
Monika Jäger
Německo
5
Paola Silvotti
Itálie
6
Chantal Oosterling
Nizozemí
7
Marion Roeschke
Německo
Women's Bikini Diva's Masters - Overall winner
1
Milena Marchini
Itálie
2
Jessica Müller
Německo
3
Marianne Honkoop
Nizozemí
Women's Bikini Diva's - I. (height)
1
Chiara Borghi
Itálie
2
Lisa Fellner
Německo
3
Alice Conti
Itálie
5
Laura Männel
Německo
6
Viviane Freigang
Německo
7
Stefanie Brugger
Rakousko
8
Melina Westphal
Německo
9
Wiktoria Bulka
Německo
10
Betina Henriksen
Dánsko
11
Lisa Döring
Německo
12
Anna Friese
Německo
Lisa Weigel
Německo
Marianne Honkoop
Nizozemí
Julia Klein
Německo
Ineke Willems
Nizozemí
Women's Bikini Diva's - II. (height)
1
Celine Nowakowski
Německo
2
Ida Kørup Andersen
Dánsko
3
Lisa Frank
Německo
4
Nikoleta Rak Wenhardtova
Slovensko
5
Eleni Melidou
Německo
6
Sarah Robatsch
Rakousko
7
Zsófia Beregszászi
Maďarsko
Zsófia Beregszászi photo 
8
Malin Schernikau
Německo
9
Jasmin Löbel
Německo
10
Varvara Semchuk
Nizozemí
11
Iva Jirsikova
Německo
12
Anna Kapathanasiou
Německo
Beatrice Ganster
Rakousko
Nadja Rietzler
Rakousko
Jenny Köhn
Německo
Jessica Müller
Německo
Women's Bikini Diva's - Overall winner
1
Chiara Borghi
Itálie
2
Celine Nowakowski
Německo
/ facebook
počet shlédnutí: 15765


komentář: 25
 Datum: 2023-10-15 21:11:49
Also pro tan ist Pflicht offensichtlich aber die meisten haben danach eh ihre eigene farbe noch raufgepackt, da waren sogar zelte in der Athletenhalle . Das sollte eig nicht der Sinn sein oder täusche ich mich ?
Přidat přidat komentář

  Další soutěže konající se v této lokalitě,...