www.zbodyfit.com
Hungarian ELITE TOUR
21.-22.10.2022 - (Budapest - Maďarsko) / INBA-Hungary

Počet soutěžících - 259,
Počet kategorií spolu - 33


Soutěžní kategorie
Umístění / Jméno a příjmení
Klubová příslušnost
Photo
Men’s Athletik
1
Ádám Tikász
  - Nyíregyháza (HU)
2
Attila Makkos
  - Sümeg (HU)
3
Dávid Takács
  - FitWorld Szeged (HU)
4
Dániel Csiszár
  - Gödöllő (HU)
5
Marcell Fülöp
  - Arnold Team , Get River Fitness (HU)
6
Benjámin Jóna
  - Dunakeszi (HU)
7
Zoltán Varga
  - Ráckeve (HU)
8
Róbert Balogh
  - Gyula (HU)
Péter Szabó
  - Budapest (HU)
Kristóf Juhász
  - szirmabesenyő (HU)
Dávid Árva
  - Pilisszántó (HU)
Bence Bodor
  - Kerekegyháza (HU)
Men’s Bodybuilding Grand Masters over 50 years
1
József Hőhn
  - Szeged (HU)
2
Branislav Bezák
  - Chynorany (SK)
3
Levente Szoke
  - Fitness centrum Ján Berdy (SK)
4
József Váradi
  - Budapest (HU)
5
József Rékási
  - Budapest (HU)
Men’s Bodybuilding Junior do 23 years
6
Benjámin Jóna
  - Dunakeszi (HU)
7
Zoltán Varga
  - Ráckeve (HU)
8
Georg Weinhofer
  - Hartberg (AT)
0
Thomas Kazianschütz
  - Eggersdorf bei Graz (AT)
0
Szabó Gergő
  - Miskolc (HU)
0
Ádám Tikász
  - Nyíregyháza (HU)
0
Fatih Kedilioglu
  - München (DE)
0
Marcell Fülöp
  - Arnold Team , Get River Fitness (HU)
Péter Szabó
  - Budapest (HU)
Kristóf Juhász
  - szirmabesenyő (HU)
Viktor Kovács
  - Nyírtura (HU)
Róbert Balogh
  - Gyula (HU)
Men’s Bodybuilding Masters over 40 years
1
István Pálházy
  - Érd (HU)
2
Szabolcs Holló
  - Muscle Team Miskolc (HU)
3
J?nos Deme
  - Újfehértó (HU)
4
Rastislav Rožok
  - ELITE GYM (SK)
5
Branislav Bezák
  - Chynorany (SK)
Men’s Bodybuilding - Novice
1
Máté Tóth
  - Paks (HU)
2
Zsolt Váczi
  - Budapest (HU)
3
Robert Chitan
  - Krems (AT)
4
Dániel Csiszár
  - Gödöllő (HU)
5
Benjámin Jóna
  - Dunakeszi (HU)
6
Georg Weinhofer
  - Hartberg (AT)
7
Ferenc Bor
  - Budapest (HU)
8
Ádám Pohner
  - Kaposvár (HU)
Péter Szabó
  - Budapest (HU)
Máté Misurák
  - Muscle Team Miskolc (HU)
Dávid Takács
  - FitWorld Szeged (HU)
Benjámin Martin Gedó
  - Szeged (HU)
Péter Szabó
  - Muscle Team Miskolc (HU)
Gellért Molnár
  - Bélapátfalva (HU)
Viktor Kovács
  - Nyírtura (HU)
Women’s Sports Model over 35 years
1
Viktoria Kiss
  - Győr (HU)
2
Viktória Valter
  - Gorillaz Body and Power Team (HU)
3
Krisztina Bordán
  - Gorillaz Body and Power Team (HU)
4
Petra Dr Kincs
  - Győr (HU)
5
Andrea Kiss
  - Nagy Team (HU)
6
Viktória Szolár
  - Budapest (HU)
Viktória Szolár photo 
7
Ildikó Darida
  - Csongrád (HU)
8
Marianna Nagy
  - Miskolc (HU)
Virág Fátrai
  - Salamon Dia Team (HU)
Ágota Molnár
  - Zalaegerszeg (HU)
Mónika Bertalan
  - Debrecen-Bánk (HU)
Nóra Dr Szabadi
  - Érd (HU)
Women’s Bikini Diva’s over 45 years
1
Dana Vizárová
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
2
Soňa Stránska
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
3
Ágota Molnár
  - Zalaegerszeg (HU)
4
Marianna Nagy
  - Miskolc (HU)
5
Mónika Bertalan
  - Debrecen-Bánk (HU)
Women’s Bikini Diva’s over 35 years
1
Eva Barota
  - Budapest (HU)
2
Petra Dr Kincs
  - Győr (HU)
3
Viktoria Kiss
  - Győr (HU)
4
Virág Fátrai
  - Salamon Dia Team (HU)
5
Kitti Füzesi
  - Pécs (HU)
6
Henrietta Szabóné Balla
  - Miskolc (HU)
7
Viktória Veres
  - Dunaújváros (HU)
8
Erika Kovács
  - Budapest (HU)
Women’s Bikini Diva’s - Short Novice (up to 165cm)
1
Júlia Dr Molnár
  - Szombathely (HU)
2
Kitti Teknős
  - Nőtincs (HU)
3
Stella Moczok
  - Budapest (HU)
4
Potyók Anett
  - Budaörs (HU)
5
Beatrix Ivett Magó
  - Pécs (HU)
6
Zsanett Szilágyi-Farkas
  - Hajdúdorog (HU)
7
Petra Markovics
  - Kaposvár (HU)
8
Laura Nagy
  - Salamon Dia Team (HU)
Klaudia Varga
  - Litét (HU)
Krisztina Meszesán
  - Debrecen (HU)
Rebeka Bálint
  - Nyúl (HU)
Women’s Bikini Diva’s - Tall Novice (over 165cm)
1
Vivien Göntér
  - Nagykanizsa (HU)
2
Szuzanna Szabó
  - Szerep (HU)
3
Zsaklin Olah
  - győr (HU)
4
Barbara Nothof
  - Maglód (HU)
5
Henrietta Szabóné Balla
  - Miskolc (HU)
6
Vivien Virágos
  - Debrecen (HU)
7
Krisztina Varga
  - Oroszlány (HU)
8
Tímea Mazumel
  - Budapest (HU)
Women’s Figure over 35 years
1
Viktória Valter
  - Gorillaz Body and Power Team (HU)
2
Klaudia Nagy
  - Budapest (HU)
3
Andrea Kiss
  - Nagy Team (HU)
4
Viktória Szolár
  - Budapest (HU)
Viktória Szolár photo 
5
Emese Papp
  - Nagy Team (HU)
6
Ildikó Darida
  - Csongrád (HU)
Women’s Physique - Open
1
Andrea Kiss
  - Nagy Team (HU)
2
Viktória Szolár
  - Budapest (HU)
Viktória Szolár photo 
3
Emese Papp
  - Nagy Team (HU)
Fitness Kids 4-6 years
1
Nina Izabell Simovits
  - Szigetszentmiklós (HU)
Fitness Kids 8-9 years
1
Justýna Waldhansová
  - TS Graceful (CZ)
2
Ruth Benešová
  - TS Graceful (CZ)
3
Julianna vígh
  - Budapest (HU)
4
Boróka Kovács
  - Budapest (HU)
5
Lujza Szarvas
  - Rád (HU)
Fitness Kids 10-12 years
1
Hochmanová Nikol
  - TS Graceful (CZ)
2
Alexandra Gorbatenková
  - ŠK Victoria (SK)
3
Mia Aradi
  - Verőce (HU)
4
Anna Cecilie Vodičková
  - KOBRA Bruntál (CZ)
Fitness Kids 13-14 years
1
Lilla Ilyés
  - Budapest (HU)
2
Katalin Bakonyi
  - Budapest (HU)
3
Luca Nagy
  - Budapest (HU)
Fitness Kids 15-17 years
1
Laura Borbás
  - Budapest (HU)
2
Emma Wentzel
  - Budapest (HU)
3
Zoller Lilien
  - Kosd (HU)
4
Panna Horák
  - Budapest (HU)
Men’s Classic Physique - Short (up to 178cm)
1
Maximilian Melchard
  - Wiener Neustadt (AT)
2
Márk Radics
  - Újszentiván (HU)
3
Roland Filkor
  - Vác (HU)
4
Martin Imre Török
  - Heves (HU)
5
Georg Weinhofer
  - Hartberg (AT)
6
Marcell Fülöp
  - Arnold Team , Get River Fitness (HU)
7
Zoltán Varga
  - Ráckeve (HU)
8
Róbert Balogh
  - Gyula (HU)
Erik Oláh
  - Szécsényfelfalu (HU)
Károly Paróczai
  - Budapest (HU)
Lajos Szabó
  - Budapest (HU)
Men’s Classic Physique - Tall (over 178cm)
1
Ádám Tikász
  - Nyíregyháza (HU)
2
Zsolt Váczi
  - Budapest (HU)
3
Szabó Gergő
  - Miskolc (HU)
4
Attila Makkos
  - Sümeg (HU)
5
Dávid Pinček
  - ŠK PowerFit Bratislava (SK)
6
Dávid Somogyi
  - Biharnagybajom (HU)
7
Ferenc Bor
  - Budapest (HU)
8
Erik Köböl
  - Petrovce (HU)
Ágoston Takács
  - Boldogkőváralja (HU)
László Takács
  - Budapest (HU)
Ádám Borbély
  - nyúl (HU)
Men’s Physique
1
Zoltán Szloszjár
  - Rezi (HU)
2
Ferenc Bor
  - Budapest (HU)
3
Gellért Molnár
  - Bélapátfalva (HU)
4
Attila Bosternák
  - Nové Zámky (HU)
5
Lóránd Buka
  - Budapest (HU)
6
Erik Köböl
  - Petrovce (HU)
7
Henrik Barnabás Gémes
  - Budapest (HU)
8
Márk Baranyai
  - Kaposvár (HU)
Krisztián Solt
  - Budapest (HU)
Márk Mitiner
  - Budapest (HU)
Norbert Urr
  - Gödöllő (HU)
Dániel Simon
  - Szob (HU)
Mesároš Kristián
  - Stupava (SK)
Women’s Sports Model - Open
1
Zsanett Pazsák
  - Dunakeszi (HU)
2
Klaudia Dancs
  - Abaújszántó (HU)
3
Regina Viktória Nóga
  - Budapest (HU)
4
Laura Nagy
  - Salamon Dia Team (HU)
5
Szilvia Deák
  - Budapest (HU)
6
Zsaklin Olah
  - győr (HU)
7
Beatrix Ivett Magó
  - Pécs (HU)
8
Fekete Villő
  - Tata (HU)
Kitti Teknős
  - Nőtincs (HU)
Anna Emese Fodor
  - Budapest (HU)
Krisztina Meszesán
  - Debrecen (HU)
Krisztina Bordán
  - Gorillaz Body and Power Team (HU)
Women’s Bikini Mamas
1
Petra Markovics
  - Kaposvár (HU)
2
Nóra Dr Szabadi
  - Érd (HU)
3
Viktoria Kiss
  - Győr (HU)
4
Henrietta Szabóné Balla
  - Miskolc (HU)
5
Ágota Molnár
  - Zalaegerszeg (HU)
6
Kitti Füzesi
  - Pécs (HU)
7
Marianna Nagy
  - Miskolc (HU)
8
Mónika Bertalan
  - Debrecen-Bánk (HU)
Zsuzsa Kosár
  - Szigetszentmiklós (HU)
Women’s Wellness - Open
1
Emese Papp
  - Nagy Team (HU)
2
Viktoria Kiss
  - Győr (HU)
3
Szilvia Deák
  - Budapest (HU)
4
Emese Laki
  - Budapest (HU)
5
Etelka Kővári
  - Budapest, XVII. (HU)
6
Kitti Csontos
  - Naszvad (HU)
7
Vivien Virágos
  - Debrecen (HU)
8
Michaela Plašienková
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
Krisztina Meszesán
  - Debrecen (HU)
Kristína Krajčírová
  - Radošina (SK)
Women’s Bikini Diva’s Junior do 23 years
1
Zsanett Szilágyi-Farkas
  - Hajdúdorog (HU)
2
Karvalics Eszter
  - Négyszázalék Sportegyesület (HU)
3
Barbara Nothof
  - Maglód (HU)
4
Charlotte Sekerková
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
5
Anna Emese Fodor
  - Budapest (HU)
6
Klaudia Varga
  - Litét (HU)
7
Panna Karikó
  - Teskánd (HU)
8
Rebeka Bálint
  - Nyúl (HU)
Women’s Figure - Open
1
Regina Viktória Nóga
  - Budapest (HU)
2
Viktória Valter
  - Gorillaz Body and Power Team (HU)
3
Klaudia Nagy
  - Budapest (HU)
4
Martina Mészáros
  - Székesfehérvár (HU)
5
Fekete Villő
  - Tata (HU)
Women’s Bikini Diva’s - Short (up to 162cm)
1
Stella Moczok
  - Budapest (HU)
2
Potyók Anett
  - Budaörs (HU)
3
Júlia Dr Molnár
  - Szombathely (HU)
4
Zsanett Pazsák
  - Dunakeszi (HU)
5
Beatrix Ivett Magó
  - Pécs (HU)
6
Kitti Teknős
  - Nőtincs (HU)
7
Michaela Plašienková
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
8
Klaudia Varga
  - Litét (HU)
Kristína Krajčírová
  - Radošina (SK)
Women’s Bikini Diva’s - Tall (over 162cm)
1
Petra Markovics
  - Kaposvár (HU)
2
Karvalics Eszter
  - Négyszázalék Sportegyesület (HU)
3
Edina Darvas
  - Budapest (HU)
4
Zsaklin Olah
  - győr (HU)
5
Szuzanna Szabó
  - Szerep (HU)
6
Marianna Tóth
  - Balmazújváros (HU)
7
Dana Vizárová
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
8
Vivien Virágos
  - Debrecen (HU)
Anna Emese Fodor
  - Budapest (HU)
Virág Fátrai
  - Salamon Dia Team (HU)
Laura Nagy
  - Salamon Dia Team (HU)
Panna Karikó
  - Teskánd (HU)
Men’s Bodybuilding - Short (up to 175cm)
1
Alex Lukáč
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
Alex Lukáč photo 
2
Maximilian Melchard
  - Wiener Neustadt (AT)
3
Patrik Szabó
  - Budapest (HU)
4
Josua Scheuchl
  - Bad Ischl (AT)
5
Márk Radics
  - Újszentiván (HU)
6
Martin Imre Török
  - Heves (HU)
7
Benjamin Jetschko
  - Reichersdorf (AT)
8
Szabolcs Holló
  - Muscle Team Miskolc (HU)
Fatih Kedilioglu
  - München (DE)
Péter Szabó
  - Muscle Team Miskolc (HU)
Men’s Bodybuilding - Tall (over 175cm)
1
Máté Tóth
  - Paks (HU)
2
Georg Dorn
  - Bucsu (HU)
3
Zsolt Váczi
  - Budapest (HU)
4
Robert Chitan
  - Krems (AT)
5
Máté Vörös
  - Kaposvár (HU)
6
Dávid Somogyi
  - Biharnagybajom (HU)
7
Szabó Gergő
  - Miskolc (HU)
8
Thomas Kazianschütz
  - Eggersdorf bei Graz (AT)
Simon Buckert
  - Bochum (DE)
Dominik Gassl
  - Wien (AT)
Máté Misurák
  - Muscle Team Miskolc (HU)
László Takács
  - Budapest (HU)
Women’s Sports Model - Overall winner
1
Regina Viktória Nóga
  - Budapest (HU)
2
Viktória Valter
  - Gorillaz Body and Power Team (HU)
3
Zsanett Pazsák
  - Dunakeszi (HU)
4
Viktoria Kiss
  - Győr (HU)
Men’s Physique - Overall winner
1
Ádám Tikász
  - Nyíregyháza (HU)
2
Maximilian Melchard
  - Wiener Neustadt (AT)
3
Zoltán Szloszjár
  - Rezi (HU)
Women’s Bikini Diva’s - Overall winner
1
Eva Barota
  - Budapest (HU)
2
Júlia Dr Molnár
  - Szombathely (HU)
3
Petra Markovics
  - Kaposvár (HU)
4
Stella Moczok
  - Budapest (HU)
5
Vivien Göntér
  - Nagykanizsa (HU)
6
Zsanett Szilágyi-Farkas
  - Hajdúdorog (HU)
7
Dana Vizárová
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
Men’s Bodybuilding - Overall winner
1
Alex Lukáč
  - WPcomp - bodybuilding (SK)
Alex Lukáč photo 
2
Máté Tóth
  - Paks (HU)
3
István Pálházy
  - Érd (HU)
4
József Hőhn
  - Szeged (HU)
/ facebook
počet shlédnutí: 3881


komentář: 2
 Datum: 2022-10-18 16:10:14
Hey Simon, I have done a mistake by choosing this competition instead of the other one on 28-29 so I would like to kindly ask you to remove me from this one (21-22.10) as I will compete on Mens Physique open on in INBA-PNBA EUROPEAN CHAMPIONSHIP. Thank you! And sorry for the mistake
Přidat přidat komentář

  Další soutěže konající se v této lokalitě,...
21.-22.10.2022
17.-19.5.2019
15.-16.10.2016
10.-11.6.2016
19.-20.10.2013
15.-16.10.2011
16.-17.10.2010
10.3.2001
9.-11.4.1993